Ticha domacnost

Príspevok v téme: Ticha domacnost
vecernica

Dnes sme kazdy v inej izbe sedeli a mlcali cely den,askutocne ani jedno SLVO ANI JEDNO, bol urazeny , to sa opakovalo aj vcera,,az na par praktickych odpovedi typu ci si da kavu a ci mi to a to poda..ci chce kukat telku ..MOj partner Odpoveda strojovo na otazky.Ked hovorim nejaky zazitok tak ,,neni z jeho strany neni ziadna uplne ziadna reakcia, tak sa musim spytat slovom vsak -vsak? myslis si to? Odpovie vetov- ano -nie-mozno NEVIEM . to odpoveda najcastejsie, neviem ,NEVIEM.Tym ukonci moje uvahy o hociakej teme,fakt hociakej nehovorim o zenskych temach,skusam vsetky temy ktore by ho mohli zaujmat..a nic...
,Novu temu nezacne nikdy Nezda sa byt depresivny,len je totalne vymlety,,,asi?CI sa mylim?,Vlastne co sa pozname 3 roky ja rozpravam a on ma maximalne doplni.Celkovo je typ co malo rozprava ,ale vsimla som si ze on vlastne novu temu nezacne nikdy V podstate s mojimi nazormi suhlasi lebo ziadne nema, lebo nemysli na mnoho veci,,ked mu hovorim o niceom ani ho to moc nezaujma, lebo jeho nic moc nezaujma.PReoc som s nim? lebo mi dava pocit istoty, lebo by som zila uplne sma kedze deti nemam.Mam s nim byt alebo riskovat a hladat, mam cez 30 rokov....ale som totalne flustrovana a citim sa sama. Dnes som ani svoj hlas nepocula,,,ani sovo ,som si hovorila budem robit to co on...je u nas hrobove ticho,,,poradte.Zazivate to iste?

nice

Myslim si Vecernica ,ze teraz pises v euforii. lebo sa nieco zlomilo v tvoj prospech,ale zaklad problemu sa nemeni.Tak ako to pisu ostatní len inak,ze nic sa nezmenilo len ty si asi myslis ,ze ano?Je to smutne ,ze sa budes este asi dlho trapit.Nechavas sa klamat sama sebou.Z muza co nejaví zaujem o vlastne deti nebude dobry otec a mozno ma mysi radsej ako deti.Ty potrebujes tuto hojdacku zazivat az kym ta to neprestane bavit a kym budes vladat.Potom ked vsak budes mat uz chut tento vztah ukoncit to mozno bude ovela tazsie v realite....bude mozno dietatko a hypoteka.Nieje lahke ukoncit vztah ,ale je omnoho tazsie potom riesit nasledky svojho rozhodnutia zotrvat v takom vztahu.Prajem ti ,aby ti svitlo v hlave a aby sa ti podarilo ist tou spravnou cestou pre teba.Myslim to v dobrom.

frontman

ty si taka dost nenarocna zena, to ti je naco takyto chlap?
som si to tu zbezne precital, ale nejak som nepochopil, co ti vztah s nim prinasa.
alebo ho len chces "pouzit", lebo predpokladas, ze bude dobrym manzelom a otcom za to, ze je taky kludny a rad travi cas doma?

alcron

skoda,ze sa nemaznal zo svojimi detmi,o ktore nebojoval,ale ze budes porovnavat maznanie mysiek a podla toho usudzujes,ze bude mat rad deti,to naozaj nechapem ani ako chlap.

svetlana6

no tak holky!asi sa na to vykaslite. vecernica si sama najlepsie rozumie (alebo nerozumie? :) ) je to jej zivot a tazko ho ovplyvni niekto "zvonku". tak mila vecernica, ja ti zelam vsetko najlepsie, pories si svoj vztah, ale ked to ostane pri tom istom, chod na prvu stranu tejto temy a precitaj si vsetko od znova :) lebo zbytocne pisat stale to iste... A ked budes z toho svojho zase rozculena a on si bude balit kufre, najdi si niekoho kto ti da par faciek, aby si sa zobudila a zacala zit nanovo. (pardon za vyrazy). drzim palce nech uz to bude tak ci onak, hlavne aby si bola spokojna so svojim zivotom. ja sa tymto lucim, azda sa znovu ozvem po par dnoch-tyzdni, ked sa lady pohnu...

power

VY DVAJA SA K SEBE NEHODITE, SLAPES SI PO SVOJOM STASTI A PLYTVAS ENERGIOU ZBYTOCNE,VSETCI, CO TU STEBOU ZDIELAME TVOJ VZTAH, VIEME,ZE TO NEMA BUDUCNOST A DAVNO SI STRATILA SVOJU HRDOST, JE TO SKODA ,LEBO SI VELMI INTELIGENTNA A MAS NA VIAC.NEUVEDOMUJES SI JEDNO ,ZE TOTO TI UBERA NA ZDRAVI,CO SA UKAZE NESKOR.NO NEVIEM,CI BY TO V DALSOM VZTAHU NEBOLO OPAT ROVNAKE.TY NEZIJES ZIVOT,TY ZIVORIS A TO MI VER -JE OBROVSKA CHYBA.O CHVILU BUDES MAT 50 A ZIADNE KRASNE SPOMIENKY.NIEKTO ZIJE MALO,KED HO POSTIHNE KRUTY OSUD,ALE MA TOHO TOLKO KRASNEHO ZA SEBOU ,CO TY MOZNO NEBUDES MAT ZA CELY ZIVOT,AK TI TO BUDE DOPRIATE.OPAKUJEM, SI VELMI INTELIGENTNA A RADIS TU NA UROVNI, NO SEBE NEVIES PORADIT, ALE TO JE TVOJ PROBLEM.UZ MA TO TU IRITUJE, AKO SI SI TO OPAT VSETKO VO SVOJOM VZTAHU OBHAJILA,ALE NERIESIS TO PODSTATNE,UZIVAT SI PEKNY VZTAH A BYT STASTNA,TY BUDES PERMANETNE NESTASTNA.NA TO ABY SI BOLA STASTNA A ROBILA S TYM NIECO SI VELKY SRAB!!!!SKODA TAKEJ BABY AKO SI TY ,NO KAZDY MAME NEJAKE SLABOSTI,ANI JA NIE SOM DOKONALA,AJ SOM NA NIECO SRAB,ALE TOTO BY SOM NIDKY NEDOPUSTILA SAMEJ SEBE,ODOPRIET SI MAT KLUDNY ZIVOT,RADSEJ BY SOM BOLA CELY ZIVOT SAMA.CITAM TA UZ DOST DLHO,NIKDY SOM NERAGOVALA ,ALE UZ SA NEDA.TY ZNICIS SAMU SEBA,TY SA MUSIS ZMENIT POVEDAL TI TO TU NIEKTO??????? CHCES BYT STASTNA??????

vecernica

Power.Pisem to sebaironicky a oznacujem sa za diktatora a ty si hned na to skocila. Inak z filozofickeho hladiska a psychologickeho neexistuje vztah kde obaja su vyrovnany co sa tyka dominancie a submisivnosti. Vzdy je jeden dominatny.U nas som dominatna ja{je to skutocne tak zle ako vecsina ludi tento pojem chape?Som dominatna ale nie netolerantna a neprisposobiva ! Som dominanta co sa tyka napadov a aktivity ,ale co sa tyka oddychu a relaxaci je dominantny on. Ked zavali ze nic sa dnes robit nebude,,tak vidim ze sa nebude .Vzdy diskutujeme o planoch a vzdy sa pytam partnera co chce. A on slobodne sa rozhoduje. Ja len davam navrhy. Ak nieco robi bez chuti da to velmi najavo.Su ludia ktory maju radi zmenezovany zivot a on k nim patri ,{ale nie vo vsetkom}.Je rad ze potom nema zodpovednost za veci ktore sa nepodaria.Ale ma zivot niecim naplneny lebo inak by sa len valal.ON ma ale vzdy PRavo VETA a to dost casto vyuziva.
Co s tyka roznorodosti povah. Podla skusenosti s mnohymi muzmi sa s kazdym hodim tak na 50 percent.Cize opakujem pre mna je najdolezitejsie kriterium charakter a cest.Myslim ze nas problem je v komunikacii,ale obaja vo vztahu sme si to uvedomili a nejde to hned.Ved uvidime,,napisem po niekolkych dnoch ako sa to vyvyja. Nehovorte mi ze veci idu rychlo riesit ak su hlboke.Ved aj psychoterapeut lieci snad aj rok niekho.U nas je dolezita prva cast a to je ze OBAJA CHCEME VZTah riesit a sme si vedomi toho v com si nerozumieme.Obaja uz vieme kde presne robime chybu,a ako sme odlisny, len tazko sa na sebe pracuje nejde to hned.

power

Komu niet rady--tomu niet pomoci,robis hanbu nielen zenam ale i muzom.Nikdy nebudes stastna!!!!To co robis ,je smutnosmiesne,a nezozpoveda to veku aki obaja mate,ste nezrely a nestastny obaja,no je to len vasa vec,co urobite so svojim vztahom,kazdy si je strojcom svojho stastia--vztahu-- sam!!!
Tebe je vecernica uplne zbytocne radit,aj ked citime vsetky s tebou,ked si nestastna,vypisujeme ti o dusu,ale ale..Konecne mi doslo, ze mas jednu z vlastnosti,co ti kazi tvoj vztah--potrebujes mat navrch vo vsetkom a si spokojna len vtedy,ked ho mozes ovladat a na tychto zakladoch ti stroskota kazdy vztah.JE MI TA LUTO,ALE TAK NAOZAJ.

vecernica

Dakujem za prispevky a rady. Ospravedlnil sa .Vcera sme mali s toho uzmierenia dobru naladu sli sme na pivo a ja som kecala a kecala od radosti od zazitkov z dectva az po plany.Nevadilo ze on na 10 viet povie jednu, ale trefnu.Je vinikajuci posluchac.S tym chodenim von sama to mate uplnu pravdu zacnem. Ano zila som moc hekticky, ,ale kazdy co som poznala mal nejaku chybu, to je jasne ale hodil sa ku mne na 50 perc jeden taky druhy makovy..hahah lebo som taka divna :}}}} bububu, aj ty uzasny intelektualy a umelci,, zas mali ine velke chyby ...a nebolo ich malo 9-10?tych mojich vaznych dvojrocnych rocnych vztahov ked sme spolu byvali v jednom byte.v kazdom ma ziadali o ruku ..priznavam na zenu az moc. Takze uz ani podla vloh nevyberam, ale podla charakteru, ten si vazim najviac dovera a cestnost.nieco take ako poskytuju rodicia detom.to hladam.On mi vyhovuje najme pre tu jeho stabilitu, taky rodinny manzelik :} ,,hahaha no...haha:}{teda az do vtedy ...ale to uz viete.Inak rozchadzame sa kazdy mesiac ,,ako pocitam od vtedy co sa pozname a nikdy neviem ci sa dame dokopy.Aj tak to pokladam za najstabilnejsi vztah co som mala>}.Ked sa dame dokopy vzdy sa zas chce zenit...

Ale na druhej strane nikdy sa nehadame kam a kedy co urobime lebo urobime to vsetko podla toho ako to naplanujem ja.Uz ma vola s usmevom Diktator, ale aj tak mu to vyhovuje to viem.Je to niekedy pre mna vycerpavajuce ako s deckom.a vyhovuje to aj mojeje zlej diktatorkej povahe:} ..Vypadam ako nejaka striga, dnes som ho poprosila aby valkal cesto na strudlu tak valkal:}a rad.

K tym detom ,velmi chce mat deti.Mozno bude dobry otec, lebo mame mysi:}{take vevericky z hornbachu}a on sa s nimi denne aj hodinu hra hladka ich a mazna sa s nimi.

Inak sme sa rozhodli ze budeme nacvicovat rozchod. Obaja sme prchky s.{ja baran -on byk}Ja budem kricat a mat "zly ton "na ten sa uraza:} a kricat na neho "VYPADNi"{to je moje magicke zle slovicko,,, obranne v maximalnej nasratosti} a on neodide,lebo ja to vlastne NIKDY nechem a
On zas bude cvicit to ticho a ticho a ja ho tak mam nechat cely den a mam odist za kamaratkami.bude vraj len stastny , ze moze byt sam a ticho.,ha. No a mam to od neho" prikazom" chodit sa von vykecat.napisem neskor. Inak ja sa bojiim ze aj pri nacviku tej hadky sa pohadame:}}}}}hehehee:}}}}}}}no ale skusame po svojom tu psychoterapiu:}}}