Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvasnicami ku zdravej a cistej pleti ?

mira

B vitamíny chýbajú ľuďom, ktorí jedia rafinované potraviny - cukor, bielu múku a potraviny poškodzujúce črevnú mikroflóru prekyselením a zahlienením. Kultúry Acidophilus a Bifidus v čreve potrebujú pH 8-9, ináč uhynú a rozmnožia sa hnilobné baktérie. Hlieny zalepia črevné klky.

marisssa

ja som jedla drozdie, ked som bola mala, chutilo mi to:-))
no nezda sa mi, ze mi to nejako pomohlo na akne.ked som to aj prekonala, urcite nie s pomocou prave kvasnic, ale kazdy sme iny a ked nevyskusas, nevies.

[zruseny12]

ja som si tiez kedysi robila taku masku,ale po opalovani,a ta plet sa mi zdala taka trochu sviezejsia,lebo slnko plet vysusuje/inak akne nemam,ale tiez v minulosti som pocula taku vec-ze je dobre jest drozde koli vyrazkam,ktovie ako to je.../

marisssa

ja som si par krat urobila masku na tvar-drozdie+mlieko,naniesla na tvar a nechala posobit, no nejako sa mi nezdalo,ze by to pomohlo, aj ked je vsade pisane, ze to pomaha na akne, no asi kazdy na to inak reagujeme,mne to teda nepomohlo.

[zruseny12]

Moj nazor je,ze zdrava a cista plet bude vtedy,ked clovek bude mat vyborne travenie...a este nejake dedicne predpoklady tam zohravaju velku ulohu,a telu by nemali chybat vit.a miner./v niektorych veciach som sa presvedcila na vlastnej kozi-take zle travenie vie pekne poskodit aj plet.../

RNG

Inac na kozu je najlepsi vitamin B-7(biotin) ktory dnes je mozne dostat izolovany(tj bez roznych kvasnych produktov alebo zivych kvasnic) vo vysokych ucinnych davkach (5 mg minikapsule)
Podobne je dostat aj cisty vitamin B-15, tj naozajstny pangamat, nie len susene pivovarske kvasnice, ktore predavaju pod tym menom na Slovensku, hoci vitaminu B-15 (pangamatu) maju nepatrne malo.

RNG

Kvasnice su dobry zdroj vitaminov B, ale aj zdroj nekontrolovanych zivych organizmov, zialbohu.
To nie su ako laboratorne vypestovane probiotika, kde sa nenachadzaju ine bakterie, nez uzitocne pre creva.

ventil

prosim ťa, a to si kde došiel k takej informácii, že sa majú jesť surové kvasnice? to nám starším kedysi babky dávali vraj kvôli vitamínom skupiny B, ale dnes je už jasné, že je to veľmi nezdravé na črevnú mikroflóru. neverím, že by nejaký učiteľ dal takúto tému. možno dávať ako masku na pleť, ale nie konzumovať.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.