Asi ma porazi...

Príspevok v téme: Asi ma porazi...
blackshadow

Ľudia prosiiiiiiiim pomozte mi niekto... Strasne , strasne , ale strasne chcem schudnut... Lenze vobec sa mi to nedari , nemam pevnu volu. Namiesto chudnutia sa len prepchavam a priberam... Pri vyske 156cm som mavala normalnu vahu tak 43kg a natu som bola patricne hrda , lenze teraz vazim 51,5kg a som z toho uz maximalne zufala!!!!! Drzala som hladovku , schudla som na 49kg a potom som to vzdala takze som zase vysla na 50a potom hned aj 51.... Vobec uz neviem co mam s tou mojou otrasnou vahu robit....pls poradte mi niekto, som vazne uplne zufala :(

majkaaa

Ja mám 160/62 kg a vravia mi,že som chudá. Máš ideálnu hmotnosť,neviem,čo si zúfaš,čo riešiš. A hladovkami si len pokazíš metabolizmus.Pri hladovkách si telo ukladá tuk,ak prejdeš na normálny režim,tak to schudnuté rýchlo naberieš späť a ešte aj "DPH" k tomu. Prestaň sa na seba tak kriticky pozerať,radšej si užívaj života.

amy389

kolko mas rokov? ja mam asi 160 cm a 58 kil a som chuda nikto nechape kde mam tie kila :) pozeraj sa na to ako vyzeras a nie na to ze podla je to na vahe vela sak urcite uz nemas z coho chudnut. vykasli sa na vahu chod raz za tyzden do fitka poriadne si zacvit a nezatazuj sa takymi blbostami akoze mas vela kil. Co by dali miliony dievcat za to aby vazili 50 kil.Aj ja som za rok pribrala asi 6 kil ale potom sa to zastavilo. tomu sa hovori vyvoj. nestresuj

Dr jajboli

Ľudia, majte pre boha rozum! Koľko máte rokov? Ak ešte .. násť, tak vyčkajte, ste vo vývoji ešte stále a po 18-tke sa to upraví a budete ako lusk. Nechcite na silu schudnúť, lebo to nepôjde. Doprajte si viac zeleniny, ovocia, pohybu. Teraz, keď sa oteplí, aj to vypotíte. V lete to určite zhodíte, len nerobte na silu!!!!!

:)

ja meriam ties 156 a vazim 50 a ja uz som fakt zufala ja vydrzim pravidelne jest alebo drzat dietu mozno den ..........a cely den od vecera nejem a potom na obed pridem domow zo skoly a ziem vsetko co vidim ja sa stale iba prezieram ja uz neviem fakt co mam sravit :( pomooooooooooc