Biela pokozka

Príspevok v téme: Biela pokozka
mrx

Zdravim,

snazim sa opalit ale vzdy len scerveniem, zosupem sa zblednem. Pritom ruky asi po lakte a tvar i krk mam trohu hnede ale nechapem jak sa mi to mohlo podarit. Medzicasom som skusal uz vsetko mozne od opalovania sa par minut denne, cez opalovanie do scervenania po spalenie sa a medzistupne. Nic nezanechalo akukolvek zmenu ani na uz aspon trochu opalenych miestach.
Oci mam zelenohnede a vlasy svetlohnede, brada je tmava.
Mohli by ste mi poradit co s tym? Da sa na to nieco brat alebo jest?
Uz ma to poriadne stve, nie len to vyzera zle ale clovek ani nemoze v lete nikam ist ... je to jak vo vezeni :-(

Steven Seagal

Poviem ti to tak.
Pre teba je to neuveritelny problem. Viem, a dokazem to pochopit.
No skus si predstavit, ze by si mal psoriazu - to uz problem je, pretoze aj keby som chcel ist napriklad na jazero sa niekam kupat, tak by ma odtial vyhodili, lebo by si mysleli, ze som malomocny, prinajlepsom by sa na mna pozerali s odporom.
Viem, ze som ti neporadil (neviem, kolko mas rokov), ale ten betakaroten skus, pripadne chod sa popytat na tvoj problem k dermatologovi.

A nehambi sa, si zdravy. A kazdy je nejaky :-)

[zruseny12]

ano,beta-karoten je dobra vec....tiez som ho pouzivala/hoci ja nemam problem z opalovanim...ale v zime som bleda ako stena:0((((.../

marisssa

skus uzivat beta-karoten,ten pomaha pri opalovani.
ja mam tiez problem opalit sa na slnku, preto chodim raz za cas do solarka a odtial vyjdem vzdy krasne hneda, bez supania a cervenej pokozky:-)