kozmetika Alverde (DM)

NighT_iLLuSioN

Cenovo najdostupnejšia? Tak to máme asi len my nejakú veľmi drahú DMku.. lebo napr. skoro 3 eurá za 200ml šampón sa mi teda zdá dosť, no...

alili

Kremiky na tvar super. Mala som krem na citlivu a aj zmiesanu plet.Nevonali nejako extra ale rychlo sa strebavali.Musis si najst spravny krem podla typu pleti.ja mam zniesanu a trocha citlivu.V Test magazine na STV2 bol pletovy krem znacky Alverde na prvom mieste...

marykari

ahojte, ja som velmi spokojna s olejom na telo, pokozka je po nom krasne hydratovana. A nespokojna urcite s gulickou nechtikovou. Hladala som nieco bez aluminia tak som si povedala, ze vyskusam ale vooobec!!! EEE... neodporucam! Citila som samy pot. Bolo to dost neprijemne, hlavne v skole ked sa za mnou vsetci otacali. Ale teraz som si kupila Terra Naturals Citron a som velmi spokojna. Takze Alverde asi zalezi...

Lucccia

Ja mám zmiešané pocity z tej kozmetiky ... balzámy na pery sú super, mrkvový odličovač perfect, ale odličovať z ruže je strašnýýýýýýýýýý ....
Vôôôbec neodličuje poriadne, ja som ho používala asi týždeň vkuse, potom som použila také odličovacie tonikum s výťažkom tea tree a úúúplne špinavý tampón ...
Takže ten z výťažkov z ruže nevyčistí vôôôôbec pleť :/

sovilady

ja som si kupila umyvaci krem s liecivym bahnom, a je to dobre a hlavne co sa mi na tom paci, ze nie je testovana na zvieratkach !!!

luciaa

Ja pouzivam gel a pletovu vodu z morskych rias a som spokojna. Mala som aj nechtikove fluidum, ale to bolo dost mastne. A ten olej na celulitidu? Mate to niektora?

eseli

ahojte, podla mna je Alverde velmi dobra kozmetika. Ja ju pouzivam cca rok a vyskusala som hadam vsetko okrem tuzidla a laku na vlasy. Z prirodnych je cenovo takmer najdostupnejsia. A parfemy? to su len prirodne silice.. tie prirodne maju dost specificke vone, a ja ich mam velmi rada. Alverde doporucujem vsetkymi piatimi - najviac sa mi osvedcili telove oleje (su fantasticke-super vonaju, super hydratuju a pomerne rychlo sa vstrebavaju..uz nikdy viac telove mlieka:))

bublinkaaa

Ja mam alverde pletovu vodu a cistiaci gel s vytazkami z morskych rias. Nevonia to nejak lakavo, a pouzivam to cca 3 tyzdne, a som celkom spokojna. Plet nemam zvlast problematicku iba trosku mastnu, a zmatnit to zmatni, vycistit vycisti...a hlavne to nie je agresivne kedze je to prevazne prirodne.A gel dobre zmyva z tvare make up..lepsie ako vselijake drahsie odlicovacie mlieka.