Akú vysokú hypotéku splácate a z akého mesačného príjmu???

Príspevok v téme: Akú vysokú hypotéku splácate a z akého mesačného príjmu???
b.johnsova

S manželom si chceme vziat hypotéku na byt ale máme strach,či to zvládneme splácat po 9tis.mesačne celých 8 rokov.Náš mesačný príjem spolu je momentálne do 16tis.Ja som na materskej za 5tis. a manžel zarobí 11tis mesačne,takže musime ešte čakat.Rozmýšlame že skor ukončím materskú a malého dam do jaslí aby som mohla íst do roboty zarábat.Máte aj vy hypotéku?akú vysokú a aký máte vy spoločný mesačný príjem v rodine?Neviem či do toho máme íst.

kaapo

palomino,ani sama tomu neveris,co tu pises.Mas tu predkov a neverim ti ani slovo z tej vety,ze na Slovensko by si sa nikdy nevratila.To hovor tomu,co seno zere a neponizuj slovensky narod.A tie rozpravky mozes rozpravat akurat tak svojmu muzovi na dobru noc,ten ti mozno uveri...Kecy,kecy,same kecy...

palomino

kaapo, to som predsa nenapisala, no ked nemas moznost porovnat, nemozes sa vyjadrovat, prve co bolo, ked som sem prisla, povedala som: tu to je o 100 percent lepsie ako na Slovensku, ale musi sa to zazit. Take nazory ako ty som tiez mala, ked som zila len v SR.

palomino

No a tie tvoje su dristy, bud si na Slovensku, ked ti je tam dobre. Aj to je kec, co? Ze ti je na Slovensku dobre:) len ta podpichujem, tak, ako ty mna.

palomino

palomino, my sa ozaj neplanujeme vratit, muz mi tu zije 15 rokov, ma obcianstvo, ja som permanentny rezident, nas domov je tu. uz nemam 15.

palomino

floral, dom sme kupili vo vhodnom case, ked urokova sadzba bola nizka a dane platime tiez nizucke. To, ze domy isli dole nam vyhovovalo:) Zalezi od oblasti. Media nevravia vzdy vsetko a pravdivo. urcite by manzel tolko na slovensku nezarobil ako tu s tym, ze si mozeme dovolit mat krasny domcek a tak, zijeme si dobre, na SR by sme sa nikdy nevratili...