Akú vysokú hypotéku splácate a z akého mesačného príjmu???

Príspevok v téme: Akú vysokú hypotéku splácate a z akého mesačného príjmu???
b.johnsova

S manželom si chceme vziat hypotéku na byt ale máme strach,či to zvládneme splácat po 9tis.mesačne celých 8 rokov.Náš mesačný príjem spolu je momentálne do 16tis.Ja som na materskej za 5tis. a manžel zarobí 11tis mesačne,takže musime ešte čakat.Rozmýšlame že skor ukončím materskú a malého dam do jaslí aby som mohla íst do roboty zarábat.Máte aj vy hypotéku?akú vysokú a aký máte vy spoločný mesačný príjem v rodine?Neviem či do toho máme íst.

vecernica

analytici radia pozicka ma byt jedna tretina prijmu.Niekto sa nepotrebuje stahovat za lepsim,menit krajinu a rodinne vazby.Reci o vysokcy platoch na slovensku su mi smiesne.Ekonom analytik vedec,ktory spracuvava vyvoj HDD pre vladu zaraba 16 tis.Lekar zacina na 13 tis. Nocne sluzby na pohotovosti su za 200sk Staci lepsie citat statistiky platov na nete aby sa vedelo o platoch.Kamarat v{ HP pocitace} 40 tis. ale musel nechat karieru nukl fyzika....

keituskaaaa

No teda,to je fakt,aj ja som sa dala uniest Ospravedlnujem sa za tie nadavky ale ved kaslite na nu Uz sa nam pochvalila dajme jej vcielku do ziackej knizky nech nie je smutna Hm :))

pipipi

paradajka,uslo ti toho vela.Pepepe caka,kym jej naleju rozum do hlavy.Boze taka zena a mat dieta?Ved to dieta by bolo chudiatko.Pepepe,musi byt velmi nestastny clovek,ked potrebuje pourazat vsetkych ludi okolo seba,aby si urobila dobre.Zrejme ma teraz terapiu u psychiatra,tak by sme ju nemali rusit.

paradajka

Pepe, a tvoj priatel tiez nechce dietatko? Podla toho, co pises, mi pripadate zabezpeceni. Preco teda vlastne nechces? Cakas, kym dokoncis skolu? Ci daco mi uslo?

Btw, aj Keituska sa nechala dneska uniest. Ja cumiiim.

touareg

No to je vrchol, ako sa vyjadruješ, pepepe. Možno že aj maš peniaze, ale tie ty rozum nedaju. Ach jaj, keby sa to len tak dalo, že?
Ale to ty, chudina, by si musela dať asi všetok majetok za to, aby ti ten rozum do hlavy naliali, lebo bohužiaľ keď ho panboh rozdaval, tebe sa neušlo ani kus, alebo si stala v opačnom rade, kde nalievali blbosť a tam okrem teba nik nestal, tak ti tu blbost a primitivnost vyliali všetku.
Som chlap, ale ti poviem, že mať taku primit. babu, tak utekam kade ľahšie.

pipipi

A preco studujes az na druhej najlepsej vysokej skole v usa?preco nie na prvej najlepsej?pepepe,z teba maju urcite psychiatri radi-tam v usa je to v mode-rodinny.Kolko ich mas?Mali by sa ti viacej venovat,lebo zatial nevidno nejake vysledky.

pepepe

pipipi, myslis sa, ja som velmi stastna:)A studujem druhu vysoku:) Druha najlepsia skola v usa, tym padom aj v Europke. Aku skolu mas ty, pusina? A mas pravdu, chatra, koncim s vami, vy uboha bedac, len radsej sedte doma, lebo si budu prachate narody mysliet, ze kazda Slovenka robi len poskoka. Tak sa majte, este sa ozvem, ked budem potrebovat pokosit travnik.

touareg

Začala som tuto temu čitať teraz od začiatku a som znechutená.Nechápem, ako možu exzistovať aj takýto ....ľudia.
Bože, pepepe, ty sa počuvaš, čo vobec si sem na tuto temu vysmoklila?
Nie ti je ani kus hanba takto urážať a ponižovať ludi?Ako len možeš niečo také napisať keituske.To nemáš ani štipku inteligencie a ľudskosti?
Nehnevaj sa, nechcem ťa ani uraziť, ale veľmi by som sa čudoval chlapovi, ktorý by si ť zakvačil na krk.Až maš aj doma takéto povrchne a nadradené spravanie, hnal by som ťa kade ľahšie.
Nechapem, ako može človek niečo také napisať.Čo maš v tej hlave?
A ako pišeš, že muž ti robí a je špičkový odborník - veľmi pochybujem, že by si taký inteligent zakvačil na krk teba.
Prečo keituške hovoríš, že je chudobna,zato že robi v sklade? A to je hanba?Ponižuješ tu ludí, ich prácu.Ako jej možeš napisať, nech ide ku vam robiť služku?Len aby aj tebe ešte nebola dobrá práca za 11 000Sk.Nehnevaj sa, ale sa ani nečudujem, že nechceš mať ešte dieťa. To asi skor tvoja polovička nechce mať to dieťa s tebou. Veď si uplne nevyzretá osobnosť, s uvažovaním 4-5 ročného dieťaťa.A inteligencia zamrzla u teba pod 0stup.Celzia.
Prosím ťa, ešte raz si prečitaj svoje primitivne hlášky a ak ti z nich nepride zle, tak to je s tebou veľmi, veľmi zlé. Človek ti nemá čo závidieť, my ťa skor musime ľutovať.A to mi ver, fakt ťa ľutujem.V živote to musiš mať s tvojim správaním veľmi ťažké.

pipipi

pepepe,ty panicka z city mas este chut pisat vsetkym sedlakom zo slovenskeho valalu?Ze studujes vysoku,ved ty nemas inteligenciu ani ziaka zakladnej skoly.Si chudak a v zivote nebudes nikdy stastna.JE MI TA LUTO PEPEPE.