ZENY VIETE BYT AJ VERNE??????????

gater

Mariaa ked uz len myslis na druheho tak si svojmu od toho casu neverna...potom sa s nim kludne mozes rozviest a ist za druhym... Nic v zlom..:) j

[zruseny12]

Ano existuje...ja som tou zenou...nikdy by som nepodviedla druha a ked by som to cgcela urobit tak takym sposobom,ze sa s nim najprv rozidem a tak si najdem ineho,ale nikdy by som druha nepodviedla s nikym...nestalo by mi to za to...

mademoiselle

No ja som urcite verna az za hrob. NIKDY som nepodviedla a NIKDY by som to ani neurobila, je to svinstvo najväcsieho kalibru a pre mna je to neodpustitelna vec. Priatela milujem a nedokazala by som si ani predstavit, ze by som mala ist do postele s inym. Fuj mne sa to hnusi. Nevera je somarina a kady kto podvadza je slaboch. A myslim, ze podvazaju aj zeny aj muzi. Urcite niekto v nevere vedie,ale tazko povedat ktorew pohlavie to je. Podla mna ide hlavne o cloveka aky je a ake ma hodoty. Ale bohuzial v poslednej dobe sa to nejak rozsiruje ako epidemia.Ale som rada, ze existuju aj ludia ktori su verni.

gater

Su zeny ktore su neverne a tak isto aj muzi.. Su zeny ktore su verne a tak isto aj muzi... Viac je vsak toho horsieho :( S pozdravom j

asdfjklô

a vy muzi viete byt verni??? az za hrob???
to je proste v cloveku. to nie je o tom, ze len zeni su neverne, alebo muzi s titulom. proste clovek, povaha. niekto je, niekto nie je. niekto podvazal cely zivot, az raz najde niekoho, koho bude lubit do konca zivota a nepodvedie ho. a niekto by dal aj ruku do ohna, ze v zivote nikdy by nepodviedol, a predsa raz...
proste nezatahuj do toho len zeny! to nie je len zenska zalezitost, ale ludska zalezitost!

zalepsisex

tak ja nie som verná, manzel uz nechce alebo nemôže ja neviem, a frajer tiež nie je na sex, takže čo mám robiť????A ja zase sex milujem, no nemám šťastie.

salamandraskvrnita

joey tribiani, polozil si otazku na kt. si vlastne mozes odpovedat aj sam, spytaj sa sam seba ci si schopny byt verny-neverny a mas to ,,