Tetania

Príspevok v téme: Tetania
pns

Mam 18 rokov, robili mi test na tetaniu a bol pozitivny doktorka mi predpisala MagneB6.Ale vsade citam ze je na to dobry aj vapnik ale zas som pocul ze sa vapnik s horcikom navzajom biju ale neviem co je na tom pravdy tak sa chcem spytat ze ci mam zacat uzivat aj vapnik.Kedysi som fajcil, prestal som ale dnes som si po mesiaci zapalil a tie stavy na mna prisli,neviete nahodou ci nikotin ma nieaky vplyv na tetaniu?Ak mi napisete niekto aj ine sposoby ako sa da tejto choroby zbavit budem velmi rad lebo tie zavrate,unava a stavy na odpadnutie ma asi znicia.Dakujem

Mária 32

caute vsetci tak aj ja som jedna z vas mam tetaniu.Zacalo to priblizne pred siedmymi rokmi ked som sa rozisla s priatelom.Zacala som mat stavy uzkosti točenie hlavy,slabe videnie az triašku celeho tela.Myslela som ze to je vsetko zo straty partnera ze to je po psychickej stranke.Tak som sa zacala viac zamestnavat, ze som si nasla popri praci este jednu, ze to takto vyriesim v hlave.Ale po dvoch mesiacoch som zacala kolabovat co som bola aj na infuziach,tak som to ukoncila lebo zacalo chodenie po lekaroch.Očne,rengen mozgu,mag.rezonancia odbery a pod.skoncilo to u neurologa brala som neurol a nieco na uvolnenie svalstva.Dookola preslo, znova to prislo.Ale nejako sa to dalo zvladnut po rokoch prislo v zivote velke sklamanie nebudem to tu do podrobna rozpisovat a odisla som do Bratislavy.Zase zmena byvania,prace,ludi,nova rodina.Tazko som si zvykala ale vzdy som bola aktivna.Naraz prisiel zlom po pol roku unava,nechut,schudla som osem kil,tocenie az mravcenie,trpnutie koncatin.Bola som tu u neurologa a brala som rok coaxil.Bolo mi lepsie ale zacala som si uvedomovat ze pri stresoch ktore som si sama vytvarala bol moj stav horsí.Preto netreba fungovat stale naplno a nebrat vsetko tak vazne ako sa zda.Písem to preto lebo nakoniec som skoncila u psychiatra a beriem magne,xanax a seroxat.Marodujem uz tri tyzdne davky mi znizuje citim sa ovela lepsie:ked to na vas pride treba vstat a zacat robit nieco co vas bavi trebars aj lustit križovku,kreslit proste zamestnat hlavu.Nechcela by som prezit znova tie stavy a prosim seba aj boha nech sa to nevrati

[zruseny12]

urcite specialny,len asi musis aj lekara upozornit,ze chces odber na chlam.ja neviem ja som toto vysetrenie mala ako alternat.liecbu...nie u lekara...u lekara neviem aky je postup na chlamidie...to si skor najdi temu chlamidie a tam su ludia s takymi vecami a oni by ti skor poradili...

[zruseny12]

...no teraz som sa na tu stranku dostala..a je tam aj znazornene ako vyzeraju v krvi.a ja chodim na tu kvapku krvi a vydim moju krv presne tak ako je to na tej stranke znazornene na PC monitore a chlamidie som zatial nemala,aj by mi to urcite povedal lekar,ale taku krv som nemala...ako je na obrazku...

[zruseny12]

daj si tu do vyhladavani tem CHLAMIDIE A POTOM TAM SA TI UKAZU TEMI O NICH...ALE IDEM SA NA TO POZRIET A NAPISEM TI PRESNE...

pns

mno ja vobec neviem co to je za virus lebo mne inak nic nebolo ale je pravda ze tetania sa mi zacala prejavovat ked som bol prechladnuty a bral som antibiotika...potom asi tyzden to u mna prepuklo. mariaa moses mi dat tu stranku lebo ta co som bol ja na nej je moc taka odborna sa mi zda...ja by som potreboval trocha laicke vysvetlenie