Pomozem Vam zbavit sa akne, definitivne!

dedo_vsevedo

ty si nejaky velmi premudrely pharmaramon,asi si myslis ze si zhltol vsetku mudrost sveta...ked akne moze byt vyvolane kvoli helicobaker pylori tak preco by nemohlo byt vyvolane aj nejakou poruchou zaludka...hm:::teraz bud mudry...a odpovedz

IVKAq

lencok dik som rada ze sa zapajaju aj ini viac hlav viac rozumu ...
ku gynek. chodim pravidelne tam je vsetko okej aj so zubami aj mandlami akurat ma trapi ten zlcnik a ten uz iba mesiac idu mi ho vybrat tak var potom bude lepsie ...hm...uvidime ci???

PharmRamon

Kedže si raz už bola u dermatológa a dostala si leiky proti akné tak to bude akné. Teda žiadna spojitosť so stravou, žiadny žlčník ani nič iné a vec ako že vitamíny podporujú vznik akné je za poslednú dobu najväčší nonsens čo som za poslednú dobu počul (nič v zlom dedo vsevedo)... Môžem vediet akú liečbu ti určil kožný lekár, najlepšie by bolo aj s nálezom, teda diagnźov.

lencok1

Ivka, ak sa mozem pridat moze to ma aj iny ako hormonalny suvis, napr. to mozu byt fokusy, teda zapaly v tvojom tele. Ked sa ti tvoria vyrazky na brade, moze ist o gynekologicky problem a tzv. kandidozu, taktiez by si si mala dat vystetrit zaludok, zuby, ci mas v poriadku mandle...vsetko so vsetkym suvisi

dedo_vsevedo

NO PO DLHOM CASE BADAM ZE TATO TEMA JE ZNOVU OBNOVENA...
Najskor by som chcel dodat ze akne vznika z najma z hormonalnych pricin,alebo zo zapalu.
Monica gazpio-obdobie ked mas menzes- je obdobim zmeny hormonalnej hladiny a tym sa aj hormony potom "buria" a vznika akne.Kazdemu sa akne tvori niekde inde.dalej este chcem dodat ze mam skusenosti s roznymi vitaminmi,po ktorych som aj ja mal akne...aj ked som sa ho uz davno predtym zbavil.Proste niektore vitaminy skodia,niektori ludia na ne mozu byt alergicki.Skus urobit nieco pre svoje telo.Zacni sa zdravo stravovat(teda sem tam si clovek musi nieco dopriat,ale treba vediet kde su hranice)a zani pit cistu vodu v intervaloch kazde dve hodiny aspon dva deci vody.Ked budes mat aj travenie dobre precistene, tak sa tebe a aj ostatnym akne urcite zlepsi.
P.S. nikdy si nespozorovala ze po konzumacii viacerich cokolad,alebo sladkosti naraz sa ti zhorsila plet???

dedo_vsevedo

NO PO DLHOM CASE BADAM ZE TATO TEMA JE ZNOVU OBNOVENA...
Najskor by som chcel dodat ze akne vznika z najma z hormonalnych pricin,alebo zo zapalu.
Monica gazpio-obdobie ked mas menzes- je obdobim zmeny hormonalnej hladiny a tym sa aj hormony potom "buria" a vznika akne.Kazdemu sa akne tvori niekde inde.dalej este chcem dodat ze mam skusenosti s roznymi vitaminmi,po ktorych som aj ja mal akne...aj ked som sa ho uz davno predtym zbavil.Proste niektore vitaminy skodia,niektori ludia na ne mozu byt alergicki.Skus urobit nieco pre svoje telo.Zacni sa zdravo stravovat(teda sem tam si clovek musi nieco dopriat,ale treba vediet kde su hranice)a zani pit cistu vodu v intervaloch kazde dve hodiny aspon dva deci vody.Ked budes mat aj travenie dobre precistene, tak sa tebe a aj ostatnym akne urcite zlepsi.
P.S. nikdy si nespozorovala ze po konzumacii viacerich cokolad,alebo sladkosti naraz sa ti zhorsila plet???