Nechcem zarmutit partnerku

Príspevok v téme: Nechcem zarmutit partnerku
jurco

Som obycajny chlapec,nie velky,nie maly.Mam vsak velky problem. Zijem s dievcatom uz viac ako pät rokov. Nas vztah je zalozeny na laske a preto by som ju nerad niekedy zarmutil. Prosim Vas o pomoc pripadne o dobru radu. Moj problem je,ze som nadrzany ako nejaky kon a stale by som to chcel.Idem po ceste a len co uvidim suknu ledva sa viem zdrzat. Partnerka o tom vie a snazi sa pomoct ako len vie. Ale nic nezabera. Je to velmi neprijemne,napr. ked vas chyti chut na milovanie v centre mesta. Ten druhy problem je,ze sa neviem nasytit a tak pri sulozi s mojim dievcatom casto schudnem 3-5kg .Niekedy dostane az krce do noh.Moje dievca sa snazi, vsetko toleruje a tvrdi,ze jej to tak vyhovuje. Ale ja viem ,ze to tak asi nebude. Chcel by som vediet,je to vobec normalne a neuskodi to nejak v buducnosti. Prosim len o seriozne odpovede. jurco

angeles

zajdi si k sexuologovi to je moc toto...ak ti ona ustupuje a drzi pri sexe len aby si sa mal ty dobre...to je moc naozaj

tasunko

Ked to vyhovuje tvojej zene a ma to rada tak ako to je,ostan pri nej a miluj ju den a noc. Na tie krce jej kup nejaku dobru mast

salamandraskvrnita

ok, tym padom som skoncila, ale tak myslim ze aj napriek tomu to bolo k teme,, mozno ak by si mi odpovedal, odpovedal by si vlastne aj zakladatelovi temy,, ok, caooo