Bolest rebier po chripke - moze byt?

Príspevok v téme: Bolest rebier po chripke - moze byt?
rebierko

Ahojte

naozaj sa mi nechce ist znova doktorovi, jednak neemam kedy (no naozaj :)) a jednak som tam bola za tychto par mseiacov tolko, ze si zacinam pripadat ako hypochonder. Preto mi moji mili prosim poradte, alebo mi vysvetlite, preco ma boli lava strana brucha- je to bolest ako keby na rebrach. Mala som takmer 2 tyzdne dozadu chripku, teraz mam uz "iba" kasel a uz asi 4 dni ma to tam boli. Najma ked zakaslem, alebo ked sa privelmi smejem. Boli ma to aj na dotyk. ked troska na tu stranu pritlacim. Ale ci su to naozaj rebra co ma boli, netusim..Len dufam, ze to same prejde.:) Mate mi niekto nieco k tomu povedat prosiiiim? dakujem pekne

marek kosik

Ja som mal to iste.asi 1 mesiac som v kuse kaslal a potom ma zacalo bolet na pravo pod rebrami no chceli ma operovat no odmietol som,a uz su tomu 3 mesiace a stale ma to boli a v tedt ked som to mal predtym som mal take bolesti ze original sanitka musela dojst,ja som ani chodit nevedel no potom to dako preslo a teraz to je iba take slabe ale ajtak to boli a hlavne ked si tie rebra napravo stlacim

sariba

ahoj mozte mi niekto poradit, mam strasne bolest v pravo pod rebrami, myslela som si ze to za par dni prejde, ale uz to trva dobre 2 tyzdne, pred tyzdnom som bola u doktorky a ta mi k tomu nevedela nic povedat...dala mi nejake lieky ze je to vraj z kasla...no bohuzial nepomohlo a miestami sa mi zda ze je to horsie... hlavne ked vstavam z postele, alebo niekedy sa na bolest zobudim aj v noci ked sa chcem prevratit na druhu stranu... mohli by ste mi poradit cim to moze byt ? dakujem :)

betkacat

bolesť pri kašli a pichanie a pri nadýchnutí...to je zápal plúc alebo pohrudnice...treba ísť k dr a poslať sa na plucne pre istotu...zápal pluc možeš mať aj tzv, suchý to je bez teploty...teda možno nemáš, ale neriskovala by som bez konzultácie u dr...

[zruseny3]

idem sa vnorit do tejto temy... :)
mam uz stvrty tyzden kasel. teda ten uz je pomaly za mnou.. ale co ma trapi, ze ma zacalo pichat od pazuchy dole pod prsník na pravej strane rebier smerom k hrudnemu mostiku. bolest je hrozna ked kaslem alebo ked sa chcem zhlboka nadychnut (ked si pritlacim to miesto, tak sa v pohode zhlboka nadýchnem). moze to byt od toho kasla alebo zaseknuty nerv, prechladnutie? nemam pocit, ze by som mala nieco so zlcnikom, ako citam skoro vsade, pretoze zjem hocico a nie je mi zle, ani utok mojej borky to nebude a inak sa citim dobre. dakujem vam za prispevky.

dolinkaolka

ahoj ahoj no ja mam ten isty problem len na pravej strane a doktorka mi povedala ze to je ok ze to urcite prejde len musim odpocivat.. vraj mam pravdepodobne svalovicu a mozno aj pricviknuty sval alebo nerv poradila mi ibalgin...uz to mam 5 dni a pomalicky sa to lepsi no stale to nieje ono dufam ze uz coskoro ma to upne prejde pretoze mna to boli aj ked vstavam z postele... a ak ti to neprejde a velmi ta to boli skus nalgesin vraj velmi dobry liek ... pa

rebierko

jeeeeeeeeej.. ano.. je to nieco take.. najprv mi to ako svalovica pripadala ale teraz ma to boli ked na to pritlacim.. no ved pockam este par dni ci to neprejde..
ale dakujem velmi pekne za odpoved