Krive nohy

Príspevok v téme: Krive nohy
mimi000

caute....chcem sa opytat ci sa da nejakymi cvikmi zmenit tvar noh....ja mam nohy do tvaru O a preto by som chcela vyplnit medzeru medzi nimi.... cvicim drepy so sirokym postavenim, co je vraj dobre hlavne na vnutornu stranu stehien, no nemam pocit zeby to zaberalo....cvicim uz asi 5 mesiacov takmer pravidelne a nic.... existuje nieco ucinnejsie??? mate aj vy takyto problem a chceli by ste to zmenit???

Nikuska24

ahojte:) mam 17 a tiez velmi krive nohy do X a tym ze ich mam este strasne chuducke je to aj viac vidno, ale neprezila by som keby si nemozem dat kratasy alebo minisuknicky, a rifle nosim jedine obtiahnute alebo leginy...mozno som trosku v rozpakoch ked idem po ulici a ludia mi cumia na nohy...ale moze mi to byt tak jedno mam strasne vela kamaratov a maju ma radi a moje nohy vobec neriesia...su sice aj ludia v mojom okoli ktory sa mi vysmievaju ale tych neriesim...a o chalanov tiez nemam nudzu, s jednym som chodila skoro rok a lubil ma aj s mojimi nozickami:P tak si baby prosim vas nerobte komplexy...jedine co by vas malo trapit je ze v buducnosti mozete mat s tym problemy ako cim dalej tym vacsia bolest v kolenach a take...to je jedine coho sa bojim ja

Petuslatinaa

Mileee baby.... konecne mam neoperacne riesenie .... to neni prada ze sa to da vyrovnat len operaciou ... jednoducho ... tancujte !!!! latina a standard chodte na kurz alebo sutazny vycvik ja som bolla a aj sam trener povedal ze jednou z vyhod je aj ze do 3 mesiacov budete mat uplne rovne noohy !!! ked mate X - ko tak to bude jednoduchsie ... ale ked mate o je to ako ... futbalista .... aj to hovoril moj trener nohy do o sa vyrovnavaju zlozitejsie no tiez do raz pride .... ja som mala tiez nohy do X - ka a po polroku som ich mala ako modelka ! ked som sa este v lete opalila a navliekla na seba svietiace zlte plavky ... bol to skutocne maly velky zazrak !!! cize skutocne vam mozem vrele odporucat tanecny kurz LATINA -STANDART .... tak dovlecte si partnera alebo naj kamosxa a pustte sa veselo do tanca !

včielka

ja mám nohy do tvaru X a neviem že čo mám robiť...odmietam nosiť sukne a úzke nohavice...existujú nejaké cviky ktorými by som to mohla zmeniť?

paralizis

...tak si daj niečo medzi nohy .....

v puberte sa boky rozšíria vytvaruju a medzi nohami ...dddd každá žena má dierku vacsiu či menšiu......tak je stavaná aby vedela urobit aj porodit dieta to si myslím, ak niekto má širšie boky tak aj dierka bude vacsia a opačne a myslím chlapom sa často páči to čo my ženy na sebe nemáme radi.

a máš k tomu široké boky?

lobo

ja mam tiez krive dost krive nohy ale to by ma az tak nestvalo aj ich mam ... len lytko chudee.. tenke jak sparatko a pri tom mam dost svalovej hmoty co sa tyka od lytok hore... kratasy u mna nehrozia. Ale som si povedal, ze budem makat na lytkach tak som zvedavy ako to bude vyzerat ako predpokladam dost debilne..

Angelinka

dominkaaa, ráda bych se Tě zeptala jak proběhla operace zda jsi spokojená a jaky postup k uskutečnění této zaležitosti proběhl....ráda bych ji podstoupila taky, ale nevím za jakým odborníkem, zda to opravdu hradí pojištovna....děkuji za rady Alča

AdamKrt

Nohy do 0 mavali vacsinou honaci dobytka, alebo jazdci na konoch. Vacsinou slo o nedostatocnu stavbu kosti - nedostatok napr. vapnika, vitaminu D3 atd.

Ale problem moze byt u zien napr. aj osteoporoza.

Logicky, ked bude niekto robit drepy, moze posilovat svaly, ale kost, ak je slaba a nema ziviny, ci ma osteoporozu - sa asi nepolepsi...

Skor by to chcelo vyzivove doplnky na chrupavky, klby a kosti. A az potom nejake specialne cviky pod odbornym dozorom.