Krive nohy

Príspevok v téme: Krive nohy
mimi000

caute....chcem sa opytat ci sa da nejakymi cvikmi zmenit tvar noh....ja mam nohy do tvaru O a preto by som chcela vyplnit medzeru medzi nimi.... cvicim drepy so sirokym postavenim, co je vraj dobre hlavne na vnutornu stranu stehien, no nemam pocit zeby to zaberalo....cvicim uz asi 5 mesiacov takmer pravidelne a nic.... existuje nieco ucinnejsie??? mate aj vy takyto problem a chceli by ste to zmenit???

usiko

neda sa to, povedal mi to ortoped, a ten vie, co vravi....s tolkorocnymi skusenostami........takze - moje nohy su do O, a mala som komplexy, ked som bola teeenager, ale teraz, ked mam 31? ani nahodou! Ked vidim, co to vsetko chodi po ulici, s akymi nohami a hmotnostani a navlecene do tesnych veci....tak som krasna!!!! nesrandujem, kludne si obleciem aj minisuknu, a ked som spokojna a stastna, ludia si nevsimaju krive nohy ale vyzarovanie, ktore z kazdej z nas ide.....ak mas nohy stihle,alebo aspon trochu stihle, pokojne si daj minisuknu, ak sa ti to paci a ak je to vkusne.....

Ono, podla mna, nikto sa tak nezaubera vasimi nohami ako vy same....verte mi...a vela chlapcom by ani nenapadlo, ze mate krive nohy...

očková

aj ja mám nohy do O, a všimla som si, že keď sa posadím tak sú pekné rovné dotýkajú sa v kolenách lítkach aj v členkoch, ale keď sa postavím hrúza, pravdepodobne je to naozaj zlé postavenie členka, čo je najhoršie zdedila to aj moja dcérka a neviem si predstaviť ako jej to vysvetlím keď bude väčšia. Ja som ešte nikoho s krivými nohami nestretla-aspoň babu nie.

krasavica

co to pisete za somariny,nik nemoze za to ake ma nohy,tak ho boh stvoril.Ale si len uvedomte kolko ludi by chcelo aspon take nohy,ake mate vy co ich mate krive.

AlexFizz

Martin_242, urcite mas pravdu...sice odisla nadej, ale znie to rozumne, co si napisal. Hej, bude to genetika ;(. Ach jo!:)

AlexFizz

lucinka655, zaujal ma tvoj problem, vies, ze aj ja to tak mam? Ale pripisujem to tomu, ze vzdy som mala mohutnejsie kolena a asi rastom sa aj klby zvacsili a prispelo to k tomu, ze aj moje nohy akoby stratili svoj povodny rovny tvar. Poviem ti, je to jedna z najneprijemnejsich zmien, aka sa udiala s mojim telom..suknickam je koniec :(. PS: A tiez som mala problemy s kolenami, cca od puberty, a nikdy som nevedela, preco, lebo ani lekarka mi nic rozumne nepovedala. Ak zistite ktosi dake cviky, podelte sa!

lucinka655

ľudia ja mám 17 a nikdy predtým som nemala krivé nohy dokonca boli fakt pekne tvarované ale približne pred rokom alebo dvoma sa mi zacali priblizovat kolená k sebe aj ma dosť bolievali a az ptoom som si vsimla ze mam hrozne krive nohy do X nechápem co to spôsobilo ale som z toho celá nešťastná pretože to nemám od detstva tie kolená ma fakt bolievajú:(

peto4564

ja ked idem kazdy den okolo jednej skoly kricia na mna ze nauc sa chodit ): je to hrozne ..neviem co mam robit..mam ich do o..a chcel by som vediet ci sa to fakt neda napravit ):

hmm

boze ja som si az teraz vsimla ze mam kriivsie nohy...=((((a cez leto by som nechcela nosit sukne az po kolena co stym????nenosim minisukne ale aspon nad kolenami ....je to take hrozne???

lucqa555

ludia preco to tak beriete??je jedno ci do X alebo do O kludne aj ako hokejky do L...:DD ved aj Kate Moss ma krive nohy aje z nej supermodelka tak coo?