CO si myslite?

Príspevok v téme: CO si myslite?
stezi

Ahojte.Mam 15 rokov,168cm a 56 kg.Zacala som chudnut a moj jedalnicek vyzera nasledovne.Na Ranajky:specialny suchar so sunkou,syrom alebo prazenica so sucharom,alebo celozrnna zemla a sunka a pod.Na desiatu mavam vzdy celozrnny chleba alebo zemlu so syrom(nizkotucnym),sunkou a kopou zeleniny.Obedujem v skole,cize zjem vsetko co navaria,ale nie su to moc velke porcie.Dneska napr,stava,maso a ryza.Poobede si uz len nejaku zemlicku zahryznem,popripade ak po obede uz nejem olovrant,okolo piatej si dam teplu lahku veceru a po 5 uz nejem!Staci mi dodrziavat takto jedalnicek?Alebo ho mam este sprisnit?Pohybu mam dost...

mischel

prosim ta nechudni!!!mas akurat vahu.ja mam 169 a vazim 56 a naozaj by som chudsia byt nechcela,pretoze som vazila aj 50 a vtedy som vyzerala ako anorekticka,dokonca ma z nej podozrievala aj moja mama i ked take nieco by som si s telom nikdy neurobila.proste skus cvicit-to ti pomoze spevnit postavicku a uvidis aka budes sexi v lete na kupalisku,ale urcite nechudni,pretoze ak chudne zena,tak chudne vsade a potom aby si nebola sklamana,ked sa ti napr.zmensia prsia...to by si predsa nechcela,nie?

myokarda

ze si sa zblaznila..naco chudnut ja som niekedy mala pri vyske 165 cm 49 kg a teraz sa mi rucicka zastavila na 57kg a myslim,ze teraz vyzeram lepsie a zdravsie ako som vyzerala predtym...aj ked pravda,ze su casy kedy by som chcela mat taku vahu ako predtym....suhlasim s adulienkou..prestan chudnut a iba si spevni telo

aduliena

Stezi, tvoje BMI je 19, tak chudnúť nemusíš, lebo čoskoro budeš mať podváhu. Cvič aj naďalej, aby si si spevnila a vyformovala postavu, ale stravuj sa normálne, zdravo, nič nesprísňuj.