HOLIACE STROJCEKY PRE ZENY...

aduliena

Zuzu24, radšej by som prvýkrát išla ku kozmetičke, nech ti ona spraví epiláciu voskom, aspoň potom budeš vedieť ako na to. Ale ak si šikovná a myslíš, že to zvládneš aj sama, kúp si vosk v drogérii a urob si to sama, alebo popros kamošku, či maminu. No bolesť, to závisí od prahu tvojej bolesti, ale myslím, že sa to dá vydržať a potom už to nebude bolieť vôbec. Mňa to už taktiež vôbec nebolí. A nerob si to pred menzesom, vtedy to môže bolieť viac, lebo sme citlivejšie.

judy11

caute ja rozmyslam nad kupou epilatora, a chcela by som aj taky co ma aj hlavicu na holenie...poradte nejaky dobry, moze byt aj drahsi...bolo by fajn kedy holil a v oblasti bikin

aduliena

Každá pokožka reaguje inak. Ja tiež používam epilátor, ale vydrží mi to max. týždeň. Ale vždy je to lepšie ako holiť si nohy každý deň. Ak si alergická, skús ísť kozmetičke a daj si odstrániť chĺpky voskom, aj vtedy budeš mať pokoj na 3-4 týždne.

agina

Ziadny holiaci strojcek ti nezaruci dlho hladke nohy.Musela by si pouzit jedine epilator a to je dost bolestiva zalezitost.