Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

záhadný prípad

Príspevok v téme: záhadný prípad
andrea888

...pekný deň. Touto formou by som sa chcela trochu posťažovať a zároveň možno aj konečne prísť na to, čo mi je. Už tri týždne sa cítim zle. Som unavená, malátna, mám pocity na odpadnutie. Ťažko sa mi dýcha a hlavne som slabá a pociťujem silné búšenie srdca, sem tam aj pichanie. Mám za sebou pár vyšetrení, kde mi nezistili nič. Na výsledky krvi som čakala tri týždne, keďže sa s výsledkami vždy niečo stalo. Až tretí odber(!) sa podaril a po ňom mi povedali, že som v poriadku, vraj je to len psychika...som zúfalá, stále sa cítim zle, aspoň 15 krát denne mám pocit, že odpadnem a ja som vlastne úplne zdrava:o)

andrea888

No veď práve. Som v období, keď nemám žiadne väčšie a veľmi stresujúce problémy, nič výrazného sa nedialo(ale teraz začne, keďže mám pred sebou skúškové:o))Ale aj celkovo si myslím, že som skôr optimista, takže nejaké depresie som nikdy neriesila...takže preto veľmi neverím, že by to bolo v psychike...
..no to s tou štítnou žľazou asi skúsim poriešiť, vďaka:o)

face of agony

Alebo to fakt moze byt psychickeho povodu. Podla mna. Nemas zlu naladu, stres, depresie? Nic ta netrapi? No, to je hlupa otazka, lebo vsak kazdeho nieco trapi, ale myslela som to tak inak. Ci ta nieco nezoziera a tak, chapes.

ventil

andrea888, nebuď vôbec zúfalá. určite si už počula, že drvivá väčšina zdravotných problémov má psychický podklad. preto sa aj mnohým ochoreniam hovorí psychosomatické. zrejme je to aj tvoj prípad a nie si samozrejme žiadna výnimka. bolo by dobré, keby si navštívila psychiatra. nájdi si takého, ktorý na teba bude mať aj čas a nielen ti okamžite predpíše lieky. vyšetrenia máš čerstvé, bolo by dobré vziať ich k nemu so sebou. možno sa u teba začala nejaká metabolická porucha, ktorá sa prejavuje aj takýmito stavmi. podobne sa niekedy hlásia aj depresie. zjednodušene povedané môže ísť o poruchu metabolizmu sérotininu, to sama nevyriešiš. u psychiatrov sa lieči veľa ľudí, ktorí majú podobné poruchy. sú na to lieky, nemá význam, aby si sa doma trápila. naša krajina má jedno nepríjemné špecifikum: stále ešte majú mnohí ľudia predstavu, že u psychiatra sa liečia "blázni". takéto názory snáď nepanujú nikde inde vo svete. pritom je dnes úplne bežné, že ľudia berú lieky, ktoré im predpíše psychiater. divila by si sa, koľko známych a úspešných osobností by bez takýchto liekov ani nemohlo pracovať. neváhaj preto a vyhľadaj odborníka, lebo ako vidíš, stav v akom sa nachádzaš nie je vôbec príjemný. snaž sa ho čo najskôr zbaviť. držím ti palce!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.