stretavate sa s takymi ludmi aj vy?

Príspevok v téme: stretavate sa s takymi ludmi aj vy?
mamponalade

ahojte!! dnes som cestovala MHDckou a totalne ma vytocil jeden pan. autobus bol preplneny, nemali sme poriadne kde stat a on sa celu cestu na mna osocoval, ako keby som ja za to mohla. mi tam nadaval, strasne skarede vulgarne slova na mna puzil a takto to slo celu cestu. totalne mi rozladil naladu. a to sa nestalo prvykrat, nechapem, preco vzdy mne niekto vynada, len za to, ze ten autobus je preplneny a ja sa sotva do neho natlacim. stretavate sa aj vy s takym? je mi z toho celeho nanic. to len ja, ze si vsetko pripustam k srdcu, tak potom mam aj po nalade.

mamponalade

tak som rada, ze nie som aspon sama. ja len nechapem preco vzdy ja? viete, v autobuse mate kvantum ludi a ten dotycny sa vzdy osoci na mna. ako keby som fakt za vsetko mohla. a este po mne bude nadavat tak skaredo. ma uz v poslednej dobe uplne odraduje cestovanie MHD, lebo kolko takychto ludi ja postretavam, ze kym pridem domov mam fakt po nalade. ok, je pravda, ze ja som taka, ze vsetko si prilis vezmem k srdcu, ale co ma ma nejaky pan tak nechutne urazat, len za to, ze ten autobus je plny?

barbinka

našťastie ja som sa už dlho nestretla, ale mám tiež jednu príhodu. Od malička som bola vedená k úcte k starším a teda aj som ich púšťala sadnúť, rovnako aj tehotné ženy, či deti. Vtedy som mala 12 rokov, dnes už mám 24 a mala som zlomenú nohu v sadre 3 a pol mesiaca a potom keď mi ju dali som chodila na rehabilitáciu asi 2 mesiace, lebo som ňou ani ohnúť v kolene nevedela. a išla som zo školy busom a sadla som si a hneď na mňa vyskočila babka, že jaktože ju nepustím si sadnúť, že som mladý človek, že sa ešte môžem hýbať, že som nevychovaná. a toto spustila dosť hlasno, že to počul celý autobus. som bola dosť znechutená, lebo za normálnych okolností by som ju pustila, lenže ja by som sa v buse asi ťažko udržala na nohách.

beta

:) mne sa stalo minuly tyzden v metre, stojim si pri dverach zamyslena, postavila sa vedla mna taka elegantna starsia pani ze bude vystupovat a na zastavke na mna: jste to mohla zatlacit vy! (akoze to tlacitko na otvaranie dveri) pozerala som na nu tak prekvapene, ze ako preco ja ked ona to mohla tiez. tak som sa pousmiala, to bola urcite nejaka ucitelka, tá bola jasná. :)