"Hnisava" vyrážka na penise

Príspevok v téme: "Hnisava" vyrážka na penise
anonymnyprispevok

Dobrý Deň..
Na penise sami objavila "vyrážka". Keď na ňu pritlačím - bolí to. Keď som sa ju snažil "vytlaciť" vyzeralo to ako hnis.. po tele mi až behali zimomriavky ako som to tlacil.. po vytlacení hnisu bola ta vyrazka asi o 50% mensia.. potom sa uz stade tlacila len krv tak som to nehal tak a siel sem.. ak viete ci je to vaznejsie piste.. som este len chalan - 14rokov.. dik za pomoc :/

Jozefino10

Tiez mam tento problem nemam to na zaludi ale na penice zo spodnej strany taka vecsia vyrazka je to ako gulicka nevyzera to na hnis vie mi niekto poradit co s tym ?

vyriesimto

no ....ja mam ten isty problem vyrazka na penise je cca 0,5 cm velka ked na nu pritlacim tak to boli tiez som sa pokusal vytlacit hnis a podarilo sa na 50% mam uz 2. sexualnu priatelku a neonanujem resp nepotrebujem onanovat ...tak ak zistim ked zajdem ku lekarovy ze to je nieco blbe tak sem dojdem hodit ku tomu komentar a ak to je len bezna vyrazka tak nenapisem

michael0017

ja mam ten isty problem,moze to byt z priliznenho honenia si čuraka,alebo to može byt aj pohlavna choroba,dufam ze je to to prve

stanley1

hm nebol to nahodov obycajny hnisak? .. vies ked si ho honis 10 krat denne alebo hodinu v kuse tak sa ti poriadne zapoti a moze sa ti tam spravit normalny jebak ..