Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spiraaala-aku si vybrat???

Príspevok v téme: Spiraaala-aku si vybrat???
livinka

viem,ze toto je portal o zdravi,ale uz som tu zahliadla temy o make-upe a kozmetike tak celkovo,tak ma napadlo aku riasenku si vybrat???na trhu je totiz velky vyber a dokonca i ja sama som ich vyskusala velmi vela,ale nijaka ma neoslovila natolko,aby som si kupovala uz len tu.cize poprosim vas o vase nazory a skusenosti s jednotlivymi znackami:-)vopred diki

angeles

Superfull od Avonu je ta naj špirala aku som kedy mala...najhorsie su podla mna z Rimmelu a Astor tiez nic moc, potom ak nieco drahsie tak jedine Max Factor

fraisee

tak neviem, mne sa l´oreal vobec neosvedcil, doteraz som bola spokojna len s 1 spiralou a aj tu prestali vyrabat:D

martina25

Akurát dnes som si kúpila špirálu. Je to novinka od Rimmmel. Takže, dúfam, že bude fakt dobrá. Potom vám dať vedieť, či je fakt dobrá.

jancecka

maybelline volume express
mne sa osvedčila táto a raz som si kúpila neviem značku ani názov len mala červenú tubu aj tá bola super

mirka 23

guanna, aká je tá Lash Architekt? Ja som používala iba obojstranné, tie boli dobré na objem, vytočenie a predlženie rias. Táto jt jednostranná? Popíš, že čo robí.

mirka 23

Astor a Maybelin nie sú až také dobré. Je to taká stredná trieda. Vy ktoré ste prešli z Miss sporty na tieto značky, tak ste možno ohúrené. Najlepšie z tých cenovo dosttupných sú Gosh, Max Factor a Loreal.