Darček k narodeninám

janQa777

potrebujem surne nieco kupit frajerovi k jeho 11stim narodeninam nieco do 3eur...radi posielajte na moj email prosimm rychlo!!

ninuska18

cafte, plis poradte mi co mam kupit mojmu chalanovi , coskoro bude mat 21 a mne uz dosli vsetky napady....:( ak vas nieco napadne napiste na ninaja@centrum.sk

katrenka

caute ludkovia...veelmi by som potrebovala dobru radu.....coo kupit mojmu chalanovi k 24-tim narodeninam...hmm?..prosiim....dikees:-)

tomas123

Baby! Na stranke uzisito.sk ponukaju bagrovacku za poho cenu. Kazdy chalan by si zelal riadit takyto stroj a rozkopat vsetko okolo. To su nesplnene detske sny. Tiez to dam kamaratovi k narodeninam. Takze...monterky, prilba a ideme nato...

lulus

to livika: aky sperk si mu kupila? ja som mojmu kupila volne trenky a tricko calvin klein ako pyzamko a upecem mu tortu, taku jahodkovu :)alebo mu zaramuj vasu fotku, urob milu prezentaciu vasich fotiek a peknej hudby na PC, napis mu list , penazenku, opasok,siltovku...

livika

prosim neviem mi niekt poradit co mam kupit mojmu chalanovy k 18.Uz som mu kupila aj vonavku aj plysaka aj sperk a teraz neviem co...prosim poradte

enuska

počuvajte baby ja nemam problém s frajerom ale s kamoskou ktora teraz v sobotu oslavuje a neviem co jej mame kupit.dostala už asi všetko čo sa da od strieborných náušníc,nárankov..plyšakov,...a vlastnoručne vyrobene srandičky došla mi fantazia please čim skor dajte vediet.MI ZACHRANITE ZIVOT. DIK ENUSKA:)(enuska315@post.sk)