Darček k narodeninám

Nikpia

ja som mala tiez problem co milemu na 22ku.. on totaaalne miluje auta a hlavne to svoje..peugeot 205 GTI cabrio..tak som mu toho nasho krasavca dala vyrobit v 3D podobe na cokoladovu tortu..vyzerala ako koleso...no supli mi tam bez mojho vedomia nejake marcipanove kvietky cim tu tuningovu tortu kus dokefrali.hehe..aaa bolo tam ze Majkovi...ste mali vidiet tie oci ked videl svojho milacika na torte..a doteraz je to marcipanove auticko cele nezjedene...kto by chcel vidiet tak poslem foto original auta a foto torty(xdiablikx@azet.sk) no ale na vianoce som mu kupila drahu vonavku hugo boss...ta sa mu sice pacila ale dodnes mi vycita ze som mu naco kupila taky drahy darcek..a pritom on mne dal zlatu retiazku na ruku..taaa neviem preco sa hneval..teraz bude mat coskoro 23 a idem mu kupit zlatu retiazku tu v anglicku,lebo sa mu uz doho paci taka platnickova ta mu dajaku chcem kupit..a co take este..nooo napriklad plysaky co hovoria ho potesili..napr kupila som mu velkeho crazyfroga,ktoreho ked stalci tak hra tu zvucku..sa z neho vytesuje jak maly chlapec..a napriklad take znackove tricko a boxerky ho moc nepotesili..su niekde skryte v skrini..takze tolko moje rady..aaaaaa cd s fajn muzickou nezabralo tiez...noo take moje erotikus fotky..to vam teda poviem..orgasmito mamito.hehe

monika2

presne tak ja som priatelovi zaplatila spolocnu cestu balonom na jeho narodeniny kde sme skoncili v horach na jednej bystrinke pri pikniku :)

veronika

ach baby baby...takze zapamatajte si ze darceky ako retiazky,prstene,vonavky,tricka,kozmetika a podobne su horzne otrepane darceky a hlavne NUDE! budte kreativne...moze to byt napriklad uz spominany kalendar z peknych fotiek alebo sa objednajte vy u fotografky a nech vam len pre nho nafoti eroticke fokty...pokail je vas partner romantik mate to lahke...vikenodvy pobyt v horskej chate,ci super funny oslava v lese z cias kriedy a vy budete mat na sebe len tigriu kozu 8)) ale romantikov je menej tak tu nebudemvypisovat napady..staci si pozriet jedeu americku romanticku komediu a hned mate plno napadov 8)) avsak pokial nie je romantik naklikajte si cez google napr adrenailove sporty a kupne mu poukazku na zoskok s padakom,ci bungiee jumping alebo potapanie v jasyni,ci zlanovanie....samozrejme ze tu hraju role aj peniaze...taky zosko stoji okolo 5000sk ale pokial este nezarabate a studujete,ci ste este mladi toto si nechajte na neskor a tvorte z vlastnych ruk...nieco mu rucne vyrobte co bude symbolizovat vas alebo urcitu chvilu vo vasom zivote ale dajte si s tym pracu!tiez mozete dat urobit tricko s fotkou alebo hrneck s fotkou,ci puzzle...moznosti je vela...a ked si to nenechate na poslednu chvliu tak vzdy nieco vymyslite..a pokial nemate na to cas,alebo nervy jednoducho sa uprimne opytajte partnera co by ho najviac potesilo aby ste s tym nemali problemy..8)) ale taky striptiz,ci nove pradlo a nieco nove v posteli vzdy potesiii..vela stastia 8)

denisa

neviete mi poradit..co mam kupit priatelovmu synovcovi k druhym narodeninam?bo som tak trosku zufala..poradte..dakujem

iveta

ahoj aky by bol dobry darcek pre kamosa k 26tke prosim vas ozvyte sa mi co najrychlejsie lebo potrebujem to uz v sobotu
dakujem

: )

a aky darcek pre 15 r. slecnu?okrem hodiniek,retiazok na krk aj ruku,prstena lebo to uz vsetko ma,takze aj mne dochadzaju vsetky moznosti.Chcem aby to bol pekny darcek,ved mi to bude moja buduca svagrinka. Dakujem

magda78

urcite kvety, tie potesia aj chlapa. no a co este? vies, ze ani netusim. tazko povedat, ty ho poznas a vies, po com tuzi. ja by som mozno kupila nejake znackove pero alebo dobru knihu, mozno z oboru, ktory studoval (teda, pokial ho to bavi a chce v tej praci pokracovat)