Sex 2x po sebe

Príspevok v téme: Sex 2x po sebe
abababab

s frajerom sme chceli sexovat dvakrat po sebe ale on povedal ze si chce trochu oddychnut, sak jasne, chapala som.ale potom nie a nie aby sa mu postavil...teraz sa trapi on, ze nemohol a ja, ze nie som schopna ho vzrusit.ale nechapem inokedy mu stoji aj ked netreba :D pokusali sme sa o to uz viackrat ale neslo to. keby sex trval aspon trochu dlhsie tak nic nepoviem ale ked to bolo len par minutiek no tak som chcela este raz a nevyslo no, mate nejake tipy ako to zlepsit? dakujem

pre-abababab

preco sem davas nase osobne problemy? to aj ja tu mam pisat nase sexualne problemy alebo co? si moc narocna to je tvoja chyba. dakujem pekne ze ma tu takto strapnujes. a to ze mi stoji aj ked netreba tak co? komu nestoji.

0vecka

neviem ja mozem aj viac krat ale po prvom raze ma to uz nebavi... cize je asi blbost sa o to pokusat v pripade ze ma chut len mu nestoji tak si staci dat viagru ...

xxxy

myslím, že sa viac tejto téme netreba venovať ... dievča na to už iste prišlo, alebo zmenila partnera za tie 4 roky :DD

Slota

Ako znie prislovie ako si to zena postavy tak to ma ale nic proti tebe je mozne ze 2x to nedokaze a skus si spravit vibratorovu predohru a potom sexuj tu minutku

Loliii

skus ho spraviť najskôr rukou alebo ustami. To by mu nemalo stačiť a druhé kolo si užiješ lebo bude omnoho dlhšie ako prvé čo poznam tie (1-3minúty) :D

zuzuli

mojmu sa to tiez stavalo....ale to uz je davno, potom to zacalo nejako same fungovat:D A ak sa stalo, ze vydrzal malicko a uz bol, tak sme to riesili fajockou a druhy krat vydrzal dlho a ja som si to patricne uzila:D Teraz sme napriklad neboli spolu dva tyzdne potom sme sa stretli, bol sexik a staval sa mu jedna radost, 3 krat po sebe sme mali sex. Co sa tyka tvojho priatela nech to tak moc neriesi a netrapi sa nad tym, vies mozno aj to mu "pomaha" aby sa mu nepostavil, lebo moc sa na to sustredi. A ak zatial s toho nemas taky pozitok lebo je to rychle, nech sa ti predtym riadne venuje, mozno aj ty budes rychlejsie. Alebo ked nestihnes nech ti to vynahradi oralom......