posilnovanie stehien!!!!

mimi000

a este sa chcem opytat... na internete pisu, ze drepy so sirokym postavenim a so spickami tocenymi do stran, ze tym sa posilnuje vnutorna strana stehien? neviem ako je to mozne, ale mne to akosi nezabera... nieje to nahodou cisto len tvarovaci cvik? ja nechcem tvarovat, ja chcem tam pribrat, vyplnit to... pretoze v najsirsej casti stehna mam 46 cm, ale v najuzsej casti, nie hned pod kolenom, ale asi tak v strede, mam len 39 cm... :(

mimi000

tak ja papam dost si myslim... nevynechavam nic... papam kedykolvek kdekolvek a VSETKO! a totiz su ludia ktori nepriberaju... a je to rovnako velky problem ako chudnutie... len o priberani sa takmer nic nepise! ale aj my chudi trpime rovnako ako ti tucni!

mimi000

a este sa chcem opytat... na internete pisu, ze drepy so sirokym postavenim a so spickami tocenymi do stran, ze tym sa posilnuje vnutorna strana stehien? neviem ako je to mozne, ale mne to akosi nezabera... nieje to nahodou cisto len tvarovaci cvik? ja nechcem tvarovat, ja chcem tam pribrat, vyplnit to... pretoze v najsirsej casti stehna mam 46 cm, ale v najuzsej casti, nie hned pod kolenom, ale asi tak v strede, mam len 39 cm... :(

mirka 23

No to ti veľmi neverím. Keby sme jedli spolu a jedla by si normálne, to čo ja, tak by si určite pribrala. Proste ješ menej ako ostatní, keby si jedla viac, tak priberieš.