co je spravne?

Príspevok v téme: co je spravne?
lara123

ahojte,chodila som s chalanom asi rok apol a po niekolkykrat nastatej krizy som sa s nim rozisla.nas vztah sa zacal asi nie prave "najtypickejsie",nezamilovala som sa do neho naprvy pohlad..o to viac ked sme si dali prve rande,postupom casu som prisla na to aky je vynimocny a zamilovala som s ado neho tymto sposobom,pre jeho vnutro,ak to mozem takto nazvat-ze je to inym sposob..Po 2sklamaniax zpredxadzajucix vztahov mi prisiel ako princ na bielom koni..ktory splna vsetko to,co ocakavam od chalana,na jeho ociax bolo vidiet ako mu na mne zalezi a to pocas celeho nasho vztahu.To bolo to,co som na nom milovala.Moj druhy ex,sktorym som zacala chodit asi tym"typickym" sposobom-zapacil sa mi jeho vzhlad,no neskor som zistila ze je to tot.debil,ze v skutocnosti si ma vobec nevazil a nemal rad.Prave preto-chalan,sktorym som sa rozisla,bol asi ten najcitlivejsi clovek akeho som stretla,a viem ze preneho som bola a aj stale som tou najkrajsou prvou laskou..Kazdu krizu sa snazil riesit a eliminovat hadky pre hluposti ,ktore po opadnuti zamilovanosti sa stali coraz castejsimi..Zkazdej krizi sme si snazili najst riesenie a ist dalej.Dovod,co sposobil moj definitivny vybuch bol nasledujuci:asi pocas mesiaca aj daco sme sa len stale rozchadzali a trapili,moj problem s ktorym si neviem pomoct je ten,ze jednoducho ma prestal pritahovat fyzicky.Proste chcem byt s nim,je ten najspravnejsi chalan akeho som stretla achcem ho mat po svojom boku.Zalezi mi nanom a idem s azblaznit ked sme od seba.Len nedokazem pokracovat ak jednoducho ma prestal pritahovat.je mi to trapne povedat ze taka vec ako je pritahovanie,vasen,sex atd..ze to je ten najvacsi dovod kt.som s arozhodla riesit takto.a bojim sa ze to bola opat chyba.V sexualnej oblastii sme sa snazili velakrat riesit problem s orgazmom,teda s mojim,ktory som nikdy nemala,nastali nekonecne obvinovania seba aj jeho trapenie ze nedokaze s apozerat na to ako sa nedokazem pri nom "urobit" a on ano..na to,ze toto bol moj 3.chalan a nejake tie skusenosti som uz mala,on naopak ziadne som tejto oblasti neprikladala velku vahu.no po case som sa nad tym zacala zamyslat.jednoducho vsetko sa toho nakopilo a vsetko to,co ma na nom pritahovalo nazaciatku a vzrusovalo zrazu zmyzlo.Nemala som chut na sex,na nic..povedala som mu to ako moj hlavny prblem ze nedokazem ist dalej,ked jednoducho asi taka vec mi chyba.Neviem ci pradovodom bol neuspokojivy sex alebo uz vela stresu ktoreho mame obaja teraz akurat dost v skole..alebo jednoducho to malo byt"to typicke zamilovanie" a vasen by neopadla?!preco je to nenormalne zamilovat sa do osoby takymto spsobom,zaciatkom?mohlo by toto byt prave dovodom mojho problemu?ak ano,tak neverim v lasku,a neviem co to slovo zanmena..viem len to ze chcem aby to bol ON,ktory vo mne vyvola tie krasne pocity a nie utvrdzovat sa vtom ze riesenim je rozchod,zriesit ineho ..