ANKETA!!!!!V ktorom Slovenskom meste sú najkrajšie dievčatá?

Laurina22

Uvidis,aka prevaha ludi je tam najcastejsia:Mlada baba cca 25 rokov plus muz cca 45 rokov plus pes cca 2 roky(lebo tolko sa ti dva poznaju,tak chlap kupil milenke ťuťumuťu čivavku do kabelky LV aby drzala hubu).

repka

suhlasim vo vela veciach s beskydom..
a v Ba co som videla dievcata som mala dost - NEVKUSNE oblecene, nevkusne namachlene, nechutne dlhe nechty, kazda druha predlzene vlasy, povysenecky pohlad, ja mam peniaze, aj ak ich nemam - (to je ako maketa bratislavskeho stylu) - no koniec a tvaria sa ako p.ce a zda sa akoby sa jedna s druhou predbiehala o to, ktora je vacsia k.rva ... (samozrejme to neplati na vsetky)
... zila som dlho v Talianske a zeny tam nie su sice krasky, ale maju vkus - uzasne sa vedia obliect a neposobia ako posledne slapky... vlasy maju pekne, prirodzene..

Laurina22

Vies co Smajliqa,tie deti mi ani nespominaj.Ja by som tie hlupe matky slepacieho razu vyfackala.Dieta ma byt na vzduchu,nie v klimatizovanom nakupnom centre.Vonku je nadherne,a sliepky s detmi v kocikoch sa prechadzaju po obchodoch.Mna ide roztrhnut ked to vidim,bohuzial,matku si nevyberies.