Kde hladat dobru zenu

gater

Podaj si inzerat, nezabudni uviest co hladas a bud presna. Ked to bude citat dobry muz ( ktory splna tvoje podmienky) urcite sa ozve.. j

gater

Na zemskom povrchu vladne viac zla ako dobra..a potom je prirodzene,ze devka sa ma lepsie ako dobra zena a vsetci co zlo robia sa maju lepsie ako ten co rano vstava a ide cestne pracovat.. j

ooo

ja som bola dobra zena 23 rok a co mam s toho ked ma podviedol s flandrou neoplati sa byt dobra zena mrchy sa maju lepsie

mici

podla mna dobra zena nie je len ta ktorej mozes doverovat vo vsetkom(to svojim sposobom mozes aj menej dobrej;) )dobra zena je ludska, priatelska, mila, zabavna ale vzdy zena a vramci medze odtial-potial....ale taketo dobre zeny su pre chlapov nezaujimave....az do vtedy kym sa chlapi nesklamu v mrchach a nezacnu hladat dobre zeny...ale v tom case uz tie povodne dobre zeny(este nestracate pointu? heh) su take sklamane a znechutene z toho ze ich hodnoty si nikto necenil ze uz nevedia byt celou svojou bytostou dobre a stavaju sa nezaujimavymi opat...a to je zacarovany kruh...tot moj nazor;)

jelen

Pozri ja som panic. Neboj sa ja by som po nej sex nechcel. Ja som vzdy len vysmech dostal za to. O sklamanich viem tiez co to, takze ju chapem. Ale to neznamena ze som prestal hladat. Prave o to intenzivnejsie hladam, lebo mi utekaju roky.

angelinna

Jelen pisala som ze je sklamana!!! Mala 5rocny vztah a krachlo to. Co cakas ze bude reagovat na kazdeho kto sa jej ponukne? Na kurtoch ju denne ocumuje kopec chlapov a davaju jej navrhy. A ked sem tam cosi aj prijala, vzdy ju chceli dotiahnut len do postele. Proste fuj. Tak sa nediv. A zavazky by praveze chcela aj rodinu a konecne deti. Vidim ako sa chova k mojim detom. Nebudem uz o nej pisat. Mala som len potrebu ju zastat, lebo sa pozname od zakladnej skoly a je to naozaj kamoska s velkym K.