sex so starym muzom

bebenka

co si ty nejaka babka na uzivanie si chlipnikov starych?vsak mas svohu hrdost a hodnotu.nemozes to urobit a potom sa citit cista.ver mi,zmeni sa tvoj pohlad na seba samu ale uz to nebudes moct zmenit.Ja by som ho asi udala za sex.obtazovanie.To je hrozne,ked vidim,za co niektori muzi povazuju zeny.Za lacny tovar?Fakt by som tiez radsej odisla,ak by sa to zhorsovalo.Ale az potom,zatial by som si dalej sebavedomu okolo neho vykracovala a pri dalsej jeho "ponuke" mu zrejme nieco povedala.Straaaasne ma dokazu takyto chlipnici rozculit!
Drz sa a neurob mu po vôli.Co je on tvoj vlastnik???A co si ty nesvojpravna?Jeho vec k uspokojeniu?Vyspi sa s tebou a potom odhodi.A vazne,aby si potom nedopadla horsie.

sunnysweetie33

ty by si sa s nim vazne vyspala???len za to,aby si nestratila pracu..no podla mna si troska naivna,az hlupa..ak sa mu v posteli nebudes zdat bohvieaka,aj tak ta moze vykopnut,na to si nepomyslela..

berenice17

pokial to chces spravit len preto lebo si chces udrzat pracu-NEROB TO!!!je to ta najvacsia blbost aku by si mohla spravit.Poznam takychto starcov ktory vyuzivaju svoje peniaze a postavenie len aby dostali mlade baby pritom zeny ich cakaju doma s vecerou...prosim ta rozmysli si to,urcite mas svoju hrdost!-pokial sa ti paci a pritahuje ta je to ine ale o tom pochybujem,budes len jednou z mnohych a pokial to spravis uz nikdy sa ho nezbavis!!!a ked raz budes mat pritela na ktorom ti bude zalezat ktoreho nebudes chciet podvadzat tomuto chlapovi to bude jedno,a vyhodi ta skor ked mu povies ze si uz zadana a nechces s nim nic mat ako ked mu teraz nepodlahnes!ver mi viem o com hovorim.Ja som tiez presla zamestnaniami v ktorych chlapi nevedeli co so sebou a bohuzial vzdy som musela kvoly tomu odist,teraz mam tiez dost divneho sefa ale snazim sa si ho drzat od tela,je to neprijemne pokial o to nestojis...Ak by si mala nejake otazky kludne sa na mna obrat rada ti pomozem a poradim ale fakt si takyto krok dobre rozmysli...

tia

karinka20... ešte raz som si to čítala, čo si napísala a teraz nad tým rozmýšľam. Ty nad tou jeho ponukou vážne rozmýšľaš???

Lilu

neblazni a neprivol mu, chlipak jeden hnusny, bych mu krk vykrutila.neurob chybu, si to mozno nikdy neodpustis.ignoruj jeho navrhy, odbi ho slusne aby si si nenarobila problemy a nezatazuj si hlavu.ako je mi z toho co sa deje ozaj zle.uz kamoska odisla z vysky lebo jej profak zadelil ze bud sa s nim vyspi alebo nema skusku.len pre infosku, ten profak je z lekarskej fakulty v Ba, to len pomimo

damaxy

chúda dieta,no ja by som radšej odišla z práce taký starý chlap,nech vyzerá akokolvek dobre,mne by smrdel starým chlapom.

miksi

Baby,uz som vystriedala vela zamestnani,a tiez ma casto obtazovali muzi.Najcastejsie to boli greci.povedala som si ,nikdy nic nezacinat so sefom a kolegami.Par krat som aj poletela kvoli tomu z prace,ale radsej tak,akoby som mala poletiet po tom,co si oni uziju...Poniektori su fakt vychcane svine.Takze baby,budte opatrne...a nedajte sa

tia

môjmu šéfovi strašne vadí, ako ma ospevujú jeho kamaráti a ľudia, čo chodia za ním. vypitujú sa ho na mňa a jeho to štve.. je to idiot

sii

ja by som ho zazalovala hned na druhy den po na vrhu za sexualne obtazovanie na pracovisku, za vydieranie!!! Svina stara roztrasena. Boze co si to ti chlapi myslia! Bud nas dobre nezaplatia, podcenuju lebo sme len zeny alebo na platia a potom chcu este extra sluzby. Hm...