15 kg do konca juna

only4yours

Neverila by som,ale úplne jednoducho stačí jesť pravidelne, mala som výsledok už po 12dňoch 3kgbez jojo efektu-ale musíš tak jesť potom stále. Jedla som klasiku ráno,rožok kakao alebo toast a mlieko-klasické raňajky pravidelne o 7ráno,obedovala som klasický obed polievku a druhé jedlo,ničomu som sa nevyhýbala,jednu porciu o 12.30 a večerala som ľahké jedlo večer,ak ostalo z obeda,namastený chlieb 1krajec alebo ovocie k tomu večer o pol piatel. Nič viac,nič menej mimoto som pila rôzne čaje-nesladené minerálky Je to záťaž na pevnú vôľu nedopriať si nič ani po tej piatej večer. Ráno som sa budila hladná na obed som mala hlad a po večeri som sa venovala všetkému možnému aby som zabudla na "chute" baby ale ozaj to krásne pomáha. Aby som dodržovala rytmus stravovania mala som na mobile nastavený budík a vyplatilo sa,no tak ktorá to skúsi už za 12 dní mať 3kilá dolu? Prvý týždeň je to ťažké,ale potom ten sladký výsledok...a pokračovať pokračovať

majkaaa

Tamarka,ak to nie je denne a pravidlom,tak si s tým nelám hlavu. Ja som chodila na obedy do závodnej jedálne pravidelne. Len som si nedávala múčne jedlá a ak som mala možnosť výberu,tak miesto omáčky s knedľou som si dala ryžu alebo zemiaky s mäsom na prodno,alebo rybu,alebo niečo zeleninové. To je obed,a v škole zasa tá poria veľká nie je.

tamarka

ked nanic je, ze ja v skole mavam aj mastne jedla-snicel, pecene maso a tak... ja maso nemam rada tak to vacsinou nejem, tak zjem iba prilohu, cize ryzu so zeleninou, alebo kasu so zeleninou...ale doma to vzdy musim jest, pretoze ma nutia.. skodi to velmi velmi?

Dr jajboli

vynechať chlieb, jesť cereálie,zeleninu, ovocie všetkého druhu, a nepoužívať bielu múku do jedál, vynechať cukor, ak to ide a veľa pohybu

majkaaa

Keituskaaaa,nepochopila si ma. Napísala som vynechať sladkosti a mastné jedlá. A šnicle medzi tie mastné jedlá patria,ako aj pečené mäsá. A tri veľké jedlá denne,to som tiež nepísala. Treba najmenej štyri,v pravidelných intervaloch a menšie porcie,nie energeticky veľmi výdatné,ale jesť pestro,aby nechýbali v strave dôležité živiny.To znamená,že nie mliečnu diétu,či vajcovú či mať na obed len plátok šunky. Treba zmeniť myslenie a prekonať lenivosť,hýbať sa.Výsledok je zaručený na sto percent bez jojo efektu.Hladovkou sa nechudne,naopak...zničíš si zdravie.

keituskaaaa

Hmm..to je sice pekne,ale myslite,ze sa da schudnut len tym?A co ked si dam sladkost alebo nieco pecene alebo take obalovane ako snicla?Aj kazdy den?Vystaci ked nebudem jest po 7-8?A 3 velke jedla denne?S tym ze vecer menej?No ja neviem...

majkaaa

Samozrejme,že všetko,ale s mierou.Menšie dávky,pretože inak by to naozaj nefungovalo. Lepšie povedané,skladba stravy by mala byť pestrá,nie jednostranná. Pretože ak telu niečo dlhodobo chýba,začne sa brániť.

majkaaa

Ja keď tu čítam baby,ktoré majú podľa BMI podváhu a chcú schudnúť,čítam,že pijú len vodu,vyčítajú si každé malé sústo,je mi z toho smutno. Podaktoré sa chvália anorexiou,ja viem,je to choroba hlavne príjmu potravy,ale tiež myslenia. Tieto dievčatá si naozaj veľmi poškodzujú zdravie. Telo bez energie nemôže fungovať. Zdravie je prvoradé a chudne sa skutočne len tým,že sa nebude vynechávať jedlo,treba naozaj jesť takmer všetko a pravidelne,stačí len vynechať sladkosti,mastné jedlá a rozvrhnúť si to tak,že najviac jedla doobeda,večer už menej,ale nie nič. A pohyb k tomu. Ja teraz behám na bicykli,prejsť 40 km za deň ak je pekne mi nerobí problém a cítim sa výborne.

tamarka

ja som raz drzala tu mliecnu dietu... nemala som absolutne ziadnu energiu na nic! o siedmej vecer sa mi uz chcelo spat a tak...jednoducho ja diety nepodporujem a hovoto..a som si ista, ze aj keby som nejaku dodrzala, keby som sa potom vratila k svojmu jedalnicku, pomaly ale isto by sa mi to vsetko vratilo...takze ja radsej voli tento sposob..uz sa len donutit cvicit a je to :D

majkaaa

Tamarka,cena posilky záleží aj od miesta bydliska. Určite Bratislava bude oveľa drahšia,ako Trnava,Žilina či Trenčín.Ale určite ak nie si z Blavy,pod 500,- -600,- SK za mesiac to nebude. Ale ak nemáš na posilku,ja kvôli neustále sa zvyšujúcej cene tiež už nechodím,hoci som zamestnaná a rada by som, ale cvič doma. Činky nahraď PET fľašami naplnenými vodou,vyhľadaj si cviky,napr.z kalanetiky na posilnenie stehien,zadku,cvič denne brušáky. Ak budeš takto systematicky na sebe pracovať,neverím,že by si nedosiahla úspech. Zbytočnými nezmyselnými diétami a hladovkami to všetko len pokazíš,ver mi. To je moja dlhoročná skúsenosť.