Vlasy - ako urychlit rast

Zaran

jankaaaaa

Ano,jasné že ked kaderníčka s tým strihaním už preháňa tak nie som ticho ale jednej mojej kamarátke(to si len chcela dať podstrihnúť končeky maximálne o také 2 cm)zošmykla asi 10 cm a ked ju kamarátka prosila aby už nestrihala,tak ju kaderníčka ubezpečovala že to nemá rovné a začala jej vlasy dorovnávať až kým ju neostrihala úplne takže z vlasov,ktoré si pestovala 3 roky teraz nemá nič.A rovno z kresla jej tam nezdrhne.Možno,že si mala šťastie na šikovnú kaderníčku ale táto čo strihala moju kamarátku stála za ....

jankaaaaaaaa

zaran: teb ked striha vlasy kadernicka, to mas zatvorene oci? nevies jej povedat ze nechces tolko podstrihnut, ale iba tolko? mna sa vzdy kadernicka opyta, presne kolko chcem odstrihnut, teda mi ukazuje na vlasoch kolko presne moze, az potom zacne strihat. urcite su aj blbe kadernicky, ale tak blbi ludia sa najdu vsade

Zaran

Blbší ľudia ako kaderníčky snáď už ani nie sú!Viem,že kaderníčka si nevie domyslieť,aká je moja predstava o ideálnom účese,no keď jej poviem že chcem podstrihnúť len 2 cm,tak myslím naozaj len tie 2 cm a nie 20 cm!Či tie kaderníčky naozaj závidia alebo ich len baví robiť ľuďom naschval tým že im zošmyknú z vlasov pol metra neviem,ale pokiaľ nemajú trpezlivosť sa s vlasmi babrať,nech si radšej nájdu niečo iné.Koľko ľudí príde do kaderníctva,toľko ľudí odchádza nespokojných,niektorí dokonca aj s plačom.Najhoršie sú tie kaderníčky,ktoré majú na hlave miesto vlasov len slamu,pretože tie vedia zo závisti človeka najviac doriadiť-to hovorím na základe vlastnej skúsenosti.Isť do kaderníctva,to radšej sama vezmem nožnice a ostrihám sa,potom aspoň nemám potrebu niekoho zaškrtiť.:D

Zaran

Pomóc!
Mala som vlasy jak Angelica,no ja debil som sa dala ostrihať a teraz vyzerám jak dieťa kvetov.Potrebujem aby mi vlasy rástli čo najrýchlejšie-počítam každý milimeter.Každý tu píše že mu pomohlo niečo iné-som z toho zmätená!Ja som brala Revalid,používam Dixi brezový šampón aj brezovú vodu a vlasy mi rastú cca. 3 cm mesačne,no som strašne netrpezlivá a potrebujem to ešte urýchliť.Počula som,že veľmi dobrý je Capillan.Ak je tu niekto taký čo mu Capillan nejako výrazne na rast pomohol,prosím napíšte.Ďakujem.