strasny strach

Príspevok v téme: strasny strach
gjakgjal

lava strana korena zaluda ma na dotyk boli, mam to strasne citlive,kym ta prava je celkom vpohode,ked si na tej lavej prechadzam prstom mam to dost citlive. je to aj take bordovo cervene a ako keby zvraskovane... a este na koreni zaluda z obidvoch stran mam take hrcky, su rovnake a mam to uz strasne dlho, aspon 2roky...prosiim vas poradte mi co to je, velmi pekne dakujem

2.Rudolf

Chod ku gastroenteorológovi, lebo možno máš vred!!!
Pozor so stravou, prosím nejeddz dráždivú stravu, ostaň pri diéte.

Dr jajboli

gjakgjal, možno ťa niekedy uštipol kliešť a to zvykne po dlhom čase tam robiť šarapatu. Už som počula aj to, že hlavička kliešťa ostala v tele, potom sa to zapáli a tak svinky to bolí. Neodkladaj to a naozaj vyhľadaj urológa. Viem, že sa bojíš, ale čím skorej pôjdeš, tým lepšie. Ver mi.....!!!!!!

cosastaras

Skus si to poriadne umyvat. Ja to mam 2 tyzdne, take cerveno fialove, skocil som k urologovi a povedal mi ze je to dospievanim ze to robia mazove zlazy.Predpisal mi masticku
Ked newes co stym chod k urologovi, neboj sa nicoho, wed to je doktor ktory sa takym weciam rozumie ;)

stanley1

neboj .. ja som tiez myslel ze mam nevim jaku chorobu lebo mam pupaciky na vajkach a na koreni penisu ale je to normalne .. chod zanim mozno ti nejaku mast predpise a budes mat pokoj :)