prestat brat HAK?

Príspevok v téme: prestat brat HAK?
lucka

Ahojjte, beriem HAK uz asi 3 roky, teraz sda mi stalo ze mi vynechala mestruacia , a konecne si uvedomujem aky to ma dopad na orgaizmus, je to fak asi humus.Ale bojim sa co bude potom ked ju vysadim, predtym som mala velke bolesti a nepravidenu mestruaciu, ake mate skusenosti po vysadeni HAK? neviem co spravit

lucka

ja sa nebojim, ale ak je toto normalne, tak potom to brat asi prestanem, pretoze podla mna nie je normalne aby sa menstruacia z nicoho nic vytratila, aj tak k nej nemoyem ist, tak je to jedno...

lucka

no tehotna byt mozem, ale tak brala som HAK poctivo a ani ziadne antibiotika a ani nic ine co by oslabilo ucinok HAK nebolo, a po tyzdni mi tehotenstvo aj tak nezisti, budem jej musiet zavolat aspon...

lilinushka

ja beriem HAK vyse roka...je to v poho,no teraz som mala akusi slabu menstruaciu,bolo to len silnejsie spinenie...Mate s tym niekto skusenosti?

jajka

no mala by si to urcite konzultovat s gynekologickou, ak si doteraz nemala problemy a vynechala ti menstruacia. A nemozes byt tehotna? Ak by si bola, nemala by si urcite uz brat HAK. Ja by som isla ku doktorke na vysetrenie.