Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prestat brat HAK

Príspevok v téme: prestat brat HAK
lucka

Ahojte, beriem HAK uz asi 3 roky, teraz sda mi stalo ze mi vynechala mestruacia , a konecne si uvedomujem aky to ma dopad na orgaizmus, je to fak asi humus.Ale bojim sa co bude potom ked ju vysadim, predtym som mala velke bolesti a nepravidenu mestruaciu, ake mate skusenosti po vysadeni HAK? neviem co spravit

wia

ja som sa tiež hrozne bála týchto vedľajších príznakov, tak som sa rozhodla HAK po cca 2 rokoch vysadiť, už je to asi pol roka... vrátili sa mi síce bolesti, ale našťastie aj menštruácia a už to svinstvo brať nechcem...

vierka

Skús červené víno a kúpeľ v horúcej vode,len daj pozor,aby nebola až príliš horúca,že ti nepríde zle.

sara13

baby co si mam dat aby mi prisiel menzes, mam uplne prejavy ked ma prist, nafuknute brucho takzv. pochody a prelievanie v zaludku. ale to iste som mala aj minuly mesiac a neprisli az ked som si dala pichnut vyvolavacku a to uz nechcem.

jaja

aj ja by som bola za prerušovanú súlož, ale v tom prípade, že by dieťa nebolo nejaký problém väčší, a to je dlhá cesta:-)

usiko

lucka, ja som vysadila po 10 rokoch, menzes sa mi po hak spravidelnil, bolesti uz ziadne, menzes slabucka...neviem, ci vdacim za to hak, ale som stastna, ze ich uz neberiem.....prerusovana suloz nam staci uplne...

lucka

hej to mas pravdu jaja. istota je istota, ale tak zase ked je pohlavny styk dvakrat po sebe tak je to nanic potom....a myslite ze moyem byt nahodou tehotna, ak som brala HAK úpoctivo a preto nemam mnzes teraz?