prestat brat HAK

Príspevok v téme: prestat brat HAK
lucka

Ahojte, beriem HAK uz asi 3 roky, teraz sda mi stalo ze mi vynechala mestruacia , a konecne si uvedomujem aky to ma dopad na orgaizmus, je to fak asi humus.Ale bojim sa co bude potom ked ju vysadim, predtym som mala velke bolesti a nepravidenu mestruaciu, ake mate skusenosti po vysadeni HAK? neviem co spravit

jaja

viete čo, ja neverím na 100% ani kondomom, ani pharmatexu by som neverila, tak sa spoliehame na 2jitú ochranu - + prerušovaná súlož...

lucka

www.pharmatex.cz, kukni si, ja nechut k sexu nemam vobec, ale s tymi bradavkami je to podobne, niekedy je to super, a inokedy to neznesiem, alebo to so mnou nerobi vobec nic

súhlasím

a čo je to ten pharmatex?a ešte sa vás chcem spýtať:k nechuti na sex patril aj odpor pri bozkávaní bradaviek?ja to doslova pretrpím,len aby bolo dobre,normálne som mala sto chutí manžela odkopnúť

lucka

jaja, no ver mi ze ja by som si ho tiz radsej kupila, ale kedze sme studenti, a obmedzeny rozpocet nedovli vyskakovat az tak vysoko kazdy mesiac, ale asi to budeme musiet tak riesit, tomu pharmatexu neverim, neviem preco

jaja

ja si radšej kúpim ten kondom, alebo vyskúšame pharmatex, ale umelé hormony- NIKDY! tuším nie som typ na branie hak!

lucka

dakujem za odpovede baby, no tak ja nemam nastastie take vedlajsie ucinky ako opisovala jaja az teraz ta vynechana menstruacia, lae nerada by som ju stratila postupne uplne...., a tiez sa obavam toho ako to budeme riesit s ochranou, na kondomy sa nedoplatime.....tak neviem

súhlasím

Tiež som sa rozhodla vysadiť.Teraz po 3 pôrode ich užívam rok,predtým 4 roky,a predtým 2 roky.nemám žiadné nežiadúce účinky,teda ak nerátam NECHUŤ NA SEX.Veď to je hrúza a des.Doslova utekám pred manželom.takže vysadím a budú sa kupovať kondómy.Ako to budete riešiť vy?poraďte.

jaja

ja som vysadila hak kôli než. účinkom- nepekným, 3 mesiace po vysadení som mala krámy síce ok, ale tie než účinky boli somnou (búšenie srdca, depresie, výtoky, nechuť na sex), potom som išla na vyšetrenia, či som fyz. zdravá, začala som brať potr. doplnky od RNG a na 5 mesiac od vysadenia sa začínam cítiť vo svojej koži! JE TO SVINSTVO!!! gynekologička neverila, ako môžem mať niekoľko mesiacov od vysadenia než. účinky z hak, že to je nereálne, ale podla mna mi to tak doj....o organizmus, že potreboval viac času aby sa dostal do starých koľají!!!