Rakovina hrubeho creva

monika29

moja mamina práve pred mesiacom ukončila chemoterapiu kvôli rakovine hrubého čreva. jedine, ako ti stopercentne potvrdia alebo vyvrátia rakovina je:1, kolonoskopia (vyšetrenie kamerou cez konečník) 2, ak ti nájdu nejaké polypy, odoberú vzorky a ide to na histológiu - potom budeš vedieť na čom si. Určite neotáľaj a neskúšaj žiadne prírodné blbosti, lebo ak máš naozaj rakovinu hrubého čreva, zbytočne strácaš čas a tu naozaj ide o ČAS. Rakovina hrubého čreva zistená v skorom štádiu má veľkú úspešnosť úplného vyliečenia. Kolonoskopia je síce trochu neprímná, ale nie bolestivá. naozaj sa nezahrávaj.

duro

DANDYN1 Ahoj , no samozrejme ze sa dá. VIeš čo je najlepsie ? Ist co najskôr k lekárovi a clovek sa nemôŽe psychicky vzdat aj ked bude najhorsie treba bojovat. Ked sa vzdas , tak zomries ! Malo kto to prezije , lebo mu z toho zacne švitorit Že on umrie. Ja som daval a aj dávam mamke kombuchu a Chvala Pánu Bohu do dnes tu je a uz je od operacie 2 roky.

duro

Dobrý deň vám vŠetkým. No moja mamka mala rakovinu v pokročilom štádiu . No na to Že nám doktori nedávali moc veľkú nádej. No a začali sme sa strachovať , tak nám známi priniesol z tajwanu kombuchu ašte pár rokov do zadu a nakoniec sme zistili ze to fakt pomáha .Ja to napríklad beriem kvoli slabej imunite a môžem povedať , že nemávam zrazu alergie , nebývam chorý čo osm aj ˇasto býval a dokonca čo sa týka hnačiek , tak to už duplom nie. Tak sme sa dali na predaj tejto skvelej kube. kto by náhodou chcel môžem vám poslaŤ balíček kde je kombucha s okyslovacím nálevom , brožúrka , návod , čaje na prípravu . Vrelo to odporúčam . stojí to len 215 sk zo všatkým aj s poŠtovným a balné neúčtujem . tel.Č : 0905 700 401

[zruseny12]

dandyn1,ja mam tiez priznaky ako keby som mala rakovinu....ale,nepripustam si to/dokonca mali sme v rodine,rakovinu hr.creva-dedko/a ked som sla na vysetrenie na chirurgiu a potom som bola este na gastroent.tak mi zistili hemoroidy 2stupen,nemysli na to najhorsie...je vela chorob,ktore maju podobne priznaky...chod k lekarke a ona uz presne vie kde ta ma poslat...ja som sla na chirurgiu,ked som prisla s tym problemom...a az potom na gastroent.ale to som sa tam objednala sama,sama som chcela ist na take vysetrenie.../ale mala som odporucanie od lekara,pytala som si ho...sama

lurika

Ak si sa nesťažoval na problémy,ktoré máš,na odberoch pri preventívke ešte nemusia byť zlé výsledky,ale na základe Tvojích problémov,by Ta obv.lekár odporučil k odborníkovi.Ked si mal nejaký problém pri tej preventívke si to mal povedať aspom by Ti urobili nejaké výtery,či ozaj nejde len o bacilka.Neviem,aké máš problémy-Hnačky,nadúvanie,bolesť brucha,krv v stolici?Nemusí to byť hned CA,ale treba to riešiť.