Je normalna?

Príspevok v téme: Je normalna?
kamos

Chcel by som Vas poprosit o radu. Zijem s spolu s priatelkou uz asi 3 roky, ale cim dalej , tym viac sa mi zda nejaka divna? Nema vlastne nazory a sama sa nedokaze rozhodovat ani v najjednoduchsich veciach a o vsetkom sa radi s kamaratkam. Sprava sa casto nevyspytatelne, pyta sa ma viac krat na tie iste veci, snazi sa so mnou "sutazit" a v podstate som tiez zistil, ze sa ma casto snazi pred znamymi zahanbit a pokusa sa im miesto mna vysvetlovat moje nazory, ked sa ma na nieco spytaju (nie jej).

Da sa to vysvetlit tak, ze je mentalne zaostala, alebo je nesvojpravna (teda nedokaze zodpovedat za vlastne konanie a neovlada sa)? Mal by som podla Vas sa s nou rozist a najst si nejaku inu?

mmmmmm

No tak ti pisem-urcite si sa pomylil a nadpis tejto temy mal byt-SOM NORMALNY?Pozdravuj odo mna tvoju priatelku a odkaz jej,nech otvori oci s akym pokrytcom chodi.Ale ked sa takto ku tebe sprava,asi na to uz prisla aj sama a takto ti to dava najavo.Gratulujem.

agina

kamos menejcenneho cloveka z teba robi tvoja priatelka a zrejme sa jej to podarilo, ked to tu musis takto rozoberat.

kamos

Mmmmmmmmm,

odpovedala si na spatnu otazku. Otazka tejto diskusie je ci je moja priatelka normalna. Skus si to este raz precitat a pochopit otazku. Keby si s tym mala problem, tak napis.

mmmmm

kamos,prejdi si svoje prispevky v inych temach a zistis preco ludia na teba reaguju ako na arogantneho cloveka.Ani sa necudujem.

kamos

AGina,
z par prispevkov asi cloveka nespoznas. Tiez ma prekvapuje, ze kopa ludi automaticky hlada chybu vo mne-bez dostatocnych informacii