pomozte mi je to na hrane :(

Príspevok v téme: pomozte mi je to na hrane :(
comamrobit?:(

ahojte chcem aby ste mi poradili stratil som u priatelky s ktorou som vyse roka uplne celu dvoveru lebo sme sa pochytili a ja som s nerozvaznosti jej dal koniec ale hned nato som siel knej lebo som si uvedomil aku som spravil hlupost tak som jej to siel vysvetlit a ranil som ju lebo preste ona mi uz nedvoveruje co mam podla vas robit aby som tu dvoveru ziskal spat prosim o rady nechem ju stratit iste vela zvas uz malo chvilky ked neuvazovali co robia a lutovali to :( ja to lutujem vlmi a chcem byt snou dalej aj sme ale bez dvoveri to nejde dakujem ahojte :(:(:(

gater

Vsetko co pisete je pekne... Ja to viem tiez. Avsak ja som mu to pisal preto lebo som bol na jeho mieste uz davno. Teraz som iba ja a syn,dlhy,velmi dlhy cas... Robil som vsetko co som mohol,to o com pisete,to co som pisal ja a ovela viac a dlho no nic...Nic sa nedalo vratit i ked som nebol neverny ani som jej nenadaval ani neudrel a pritom vsetkom vedela ,ze ju milujem. Uzasna to vystihla na 100%..si dobry sokol najdes si lepsiu S pozdravom j

comamrobit?:(

no ahojte dakujem vsetkym za radu dnes sa dalo vsetko do poriadku ked som prisiel knej a som jej narovinu povedal bud mi das este jednu sancu alebo to somnou definitivne skoncis a vtu chvilu ma obiala pobozkala a povedala ze omna eche prist a ze chce ostat somou .. dakujem vam

úžasná

CAUTE VOSPOLOK, viete medziludské vztahy sú náročné, a ludia takisto. No vieš ty tam čo si písal na začiatku, že chceš radu, ja ti radím, že nájdeš si lepšiu, podla mna.....si dobrý sokol nesmuť....

igorgsm

Hlavne sa nevnucuj, to urobis najvacsiu chybu ked za nou budes doliezat. Ospravedln sa jej raz a ked na teba pojde s typickymi zenskymi pifovinami typu ze ona potrebuje cas a ona nevieee a to ukaze cas tak chod prec a nevolaj jej, nechod za nou, nepis jej a nic jej neodkazuj po kamaratkach. Ked ma o teba zaujem tak sama dolezie.

lucka

a ty si myslis ze ti tu aj niekto dobre poradi? no pochzbujem, ak ju lubis, sam najlepsie vies co robit.a hlavne ona musi tiez chciet, ak ta naozaj este chce tak ostane s tebou, ak nie tak to nema zmysel

comamrobit?:(

ona sama mi vravela ze u svojich rodicov raz stratila uplne dvoveru ale oni jej tu sancu dali a dokazala im ze vie vsetko zmenit a ze viac tu chybu nespravy to by jej podla mna tiez malo byt vzorom a ked vidi ze sa to dalo vdaka tej sanci mala by ju dat aj mne ale ako si mam tu sancu ziskat ? hm ?? dakujem prosim poradte

comamrobit?:(

lucka: no to mas pravdu ale vies ako sa mam snou porozpravat ked ona mi proste sancu nechce dat vravel som jej ze si prosim poslednu sancu v ktorej jej dokazem ze to uz vaic krat nespravim ale jednoducho bez tej sance ktoru mi ona neche dat to proste nejde a aj ja si myslim ze ak ma naozaj tak silno milovala tak koli tomu to nemoze len tak cele zabalit ona mi povedala ze skusit mozme ale ze ona nevie ci dokaze byt somnou este ako s priatelom ze vraj som jej tym zlomil srdce a ona uz kumne neciti to co predtym :( sme spolu rok a jeden mesiac a toto mi povie po tom vsetkom ved kazdy ml v zivote skrat olutovalnaucil sa nove veci a ide sa dalej ale ona mi nedokaze uz viac odpustit ja uz fakt neviem co tobit :(