zabava s kamaratmi-priatel-alkohol-nepaci sa mi to

sedmikraska

s mojim sa vzdy smejeme ked ame vypite, ale byvaly mudroval ako ten tvoj a mne to straaasne liezlo na nervy a pokazil mi casto uplne naladu bavit sa :( prisiel mi tym vtedy trapny a az som sa hanbila. Ked budete s partickou vonku, tak ho vyskusaj naucit na nejaky slabsi alkohol alebo vinove stryky, aby sa tak rychlo neopil- aj ked chlapom moc take veci nechutia.. :(

hej?

no dragonfly, to si teda poradila, ako neuraz sa ale myslim ze ona nechcela vediet ake to mas mozno ty s tym chodenim vonku v pohode, poznam to, ked je blba partia, tak to ty potom tazko mozes chapat ked mas tak skvely vztah, ved aj maj, vela stastia, a zuzana, mozno by som ti len tolko povedala ze ak to uz prerasta musis ho jednoducho skrotit, nezakazuj ani nic podobne nieje dobre ak ho budes do niecoho nutit alebo mu zakazovat, v krajnom pripade si ho prestan na cas vsimat aj ked bude mat vypite alebo ignoruj aj jeho caste vychadzky mozno si uvedomi ze nieco nieje v poriadku s tebou a sam prestane,najlepsie balenie je ignorovanie, aj ked ty ho uz zbaleneho mas, vela stastia

monicka2509

moj priatel je v poslednom case castejsie s kamaratmi ako so mnou lebo oni nemaju priatelky a chcu chodit vecer vonku pit a on s nimi a tak lutuje lebo sa pohadame a to iste do okola,zo zaciatku ma to aj mrzelo,bola som nestastna ,ale teraz mi je to jedno,ved on raz pride na to co mu je prednejsie len dufam,ze uz nebude neskoro.Stale to je tak,ze on chce ist von a na druhy den chce byt so mnou a tak si ja vytvorim na ten druhy den vlastny program a cely den mi vyvolava a tak mu to vraciam...mozno raz pochopi,ktovie

stanley1

ten alkhol je riadna blbost.. clovek nevi co potom robi .. a uz o cloveku to hovori svoje.. neze by neco rozumne kupil on si kupi flasu . teda aspon moj brat to tak robi .. ma 18, nema peniaze, ked ma tak to mine na cigarety a alkohol na piatky .. a pritom ma aj frajerku ..

dragonfly

ja s jeho partiou problem nemam ide o to ze sice si aj vypiju ja tiez aj prehnat to vieme ale tak to zas nie kazdy tyzden...zalezi na tom ake az strasne to je.raz za cas sa clovek potrbuje aj opit ale stale nie to je jasne a vtedy uz vyvstava problem.

zuzana175

ani ten moj nema 15 ani 18,no bojim sa tej jeho partie.strasne su na alkohol a nevedia,kedy maju dost.robim to len pre jeho dobro.asi ma tu nikto nepochopi

dragonfly

:D my chodime von spolu,nemam problem s tym ze by mi vadilo ked ide von s kamosmi. a jasne ze ked uz sme spolu vonku tak aj spolu pijeme.ten moj ked ma vypite tak nema nejake blbe kecy nemam urcite nervy.
a este nazyvat to kedy ho pustate...to je ako male decko...ved je to velky chlap nema 15 ani 18 (aspon ten moj) a dovera musi vo vztahu byt.nemam s tym problem kedze aj ja chcem a casto ist von s mojimi kamosmi a tiez viem ze chcem aby mi doveroval, nechcela by som aby som si musela pytat priepustku a kontroly a podobne.