Vplyv energií na zdravotný stav

[zruseny12]

a prave presne toho isteho hesla sa drzim aj ja ako ty...mne je niekedy mylsi bezdomovec ako clovek ktory je prachac...nikdy sa nepovysuj,ale ani neponizuj...ale ludia vedia velmi ponizit...a tiez si to nepripustam od isteho casu...lebo viem,ze len skodim sama sebe...

[zruseny12]

HULA,ty si ma vobec nenastvala,a ja prave som jej vysla v ustrety a pokusala som dat ju a jej syna dokopy a zasa som to odskakala len ja...prave tiez sa snazim takto zit ako ty,ale nejde to,a tiez ked ma niekto sklame ma smolu...no ,ale co uz ja to beriem tak ,ze kazdy ma nejaky osud...dokonca som rozmyslala aj nad tym,ze keby som sa rozisla z druhom,ci by to pomohlo,lebo stale ja som na vine,keby sme spolu nezili,co by bolo dalej...na koho by nadavala...lebo uz som aj nad tym rozmyslala...

baby

ci je to veda, ci je to energia, jednoducho to existuje, sma s vlastnej skusenosti viem, ako zavist a neprajnost dokaze cloveku, ublizit, mozete sa snazit byt dobry, ale ked vam niekto nepraje a zavidi, moze sa Vam uplne naruby ubratit zivot, k horsiemu
na mne sa tato nenavist odrazila, ale uz si to nepripustam
niekt. ludia su strane zli, len si to nepripustjmae ja pouzivam stare zname...odpustim, ale nezabudnem

hula

Mariaa,len kľud,ja som ťa nechcela naštvať.Tiež sa už blížim k tomu 4 krížiku.Mne len raz kamarátka povedala:,,nad nikoho sa nepovyšuj,ale pred nikým sa neponižuj,,Tak ja sa tak snažím žiť.Skúšam s každým sa dohodnúť,aj ustúpiť keď treba,ale keď mi niekto ublíži,zvyčajne nikdy neodpustím,a u mňa cesta späť neexistuje.Ale je to už extrém.Pekný deň aj tebe.

[zruseny12]

hula a asi tazko mi to zacalo v hlave ked to zacala ona rozputala taky boj...a mala by si ju pocut ako nadavala tie skarede slova,ved ako moze niekomu tak nadavat ked ho ani nepozna...a jedno ti poviem,vacsinou sa stretam a mam skusenosti take,ze ludia ktory ohovariaju a hadzu vyslovene spinu a vymyslaju si su vazenejsi ako ty ktory sa len brania,lebo tym vacsinou je vytikano,ze si namyslame atd.je to velka nespravodlivost a nie ze si to niekto vymysla a namysla...a necham toho,lebo neznasam ludi ktory rozpravaju,ze clovek si namysla...len do tej doby to sam rozprava kym jemu samemu sa to nestane...ale je to boj z veternimi mlynmi...lebo uz nevysveltis nikomu ako to je ked niekto vypusti a rozniese nieco zle o tom druhom a nemam 5rokov mam 40-dcat a stretavam sa s tym kazdodenne a necicam palec...viem rozoznat,ludi ktory su falosny atd.takych ludi by mali zatvarat,co nicia zivoty inym...tazko jej mozem priat len dobre,ked jej syn sa nevrati domov a ja nic nenarobim,lebo on nechce,,,a ona nemoze pochopit,ze ona je na vine,ze ona je ta koli ktorej sa nechce vratit,ale vinu zhadzuje na mna...a je to jedno aj tak nevies o co ide...maj sa krasne...pekny den ti prajem...

ivu3a

celkom zabavna stranka.. nechapem ako mozu ludia takymto veciam verit...raz som bola na etno festivale, kde mali prednasku o dakych 5 cakrach a pod voloviny, ako to ovplyvnuje nase zravie, uplne popieral vedu, hovoril tam uplne bludy, som mala co robit aby som sa tam nezacala smiat, eset aj jeden ujo vedla mna bol na tom podobne... ale zvysok ludi ho zralo, eset chceli ist aj na pokracujuce kurzy za ktore sa platilo niekolko tisic... no ludia dnes uveria vsetkemu

[zruseny12]

praveze ja na nu vobec nemyslim,az teraz ked je tu ta tema tak som na nu reagovala...inak ona je odmna daleko...

hula

Ale Mariaa,všetko začína v hlave,tak na ňu nemysli,keď ju stretneš pozdrav ju,a usmej sa na ňu,možno ju roztrhne od zlosti,ale ty budeš mať dobrý pocit.Ty sa sama zdeptaš myšlienkami na ňu,a pocitom neprávosti.Ži len pekne ďalej,užívaj si každý deň,a teš sa zo všetkého pekného čo ti život dal.