mam 16 a môj priateľ 52

meggy10

to je sila!!!!:DD dievca zlate este ani priatel nevies napisat, no neviem si vas predstavit v posteli urcite je este starsi ako tvoji rodicia, bola by som velmi zvedava co by ti nato sialenstvo povedali.to kde si takeho dedka stretla?

martina156

ahoj,chcem k tomu povedat len,ze aj ja som mala vztah skoro s 30rocnym rozdielom,vsetko nam velmi dobre klapalo,rozumeli sme si,milovali sme sa,a ked nas niekto videl ako spolu vychadzame,tak nam normalne zavidel,az prisiel jeden den,kedy on zo dna na den zostarol,a bol problem,vsetko skoncilo,ostalo mi dieta,dom rada,ze ho mam,lebo je to kusok neho,ale neni to sranda,vobec,rozhodni sa ako chces,verim ze sa rozhodnes spravne, daj vediet ako si dopadla

megalol

:D tak toto je hardcore
najskôr by si ho mala zoznámiť s dedom, určite sú si vekovo bližší ako s otcom :D

kikiriki

Chcem len povedat jedno tiez si nemyslim ze ten vztah ma buducnost, mam koleginu ktora ma o 20 rokov starsieho partnera, a ma pocit ze on ju "nuti" starnut...Nechce jej dovolit zabavat sa, prerabat byt a ine uplne banalne veci. ALE!!! Ludia uvedomte si co tu trepete! NAjskor si precitajte odbornu literaturu pred tym nez sa tu budete hrat na velkych psychologov a moralizovat!!! Pedofília je vrodená úchylka, kedy vacsinou muz inklinuje k nevyvinutym detom. To znamena ze dievca este nemalo menstruaciu, nezarasta na intimnych miestach, alebo jej nenarastli prsia. Su to deti vo veku 0-12 rokov, alebo take ktore vyzeraju vyrazne mladsie ako v skutocnosti su... CHAPETE??? To dievcatko ma 16 rokov...je v obdobi puberty, predpokladam ze vyvinuta, takze nech je ten chlap cokolvek ale pedofil nie je. TOT VSE!!!

utopia

Jéžišku pomylila som si témy. Ani som nič nepila. Tuto odpoved som chcela napísať inam. Susulienka toto nie, tebe to neodporučam,ty si ešte veľmi mladá.

utopia

Ty musíš vedieť,ako veľmi ho ľubiš. Ak ho maš len rada tak neodporučam dieťa,ale ak ho naozaj miluješ,prečo nie? Ja by som chcela dieťa od muža ktoreho nadovšetko milujem,aj Keby bol starší,lebo viem že ak raz zomrie,ostane mi kusok,časť z neho žiť v mojom dieťati.Ved aj Gott ma dva malé deti. Urob tak ako ty cítiš. Rozhodni sa podla srdiečka.