ako jej pomoct?naladovost

Príspevok v téme: ako jej pomoct?naladovost
korzo_

mam problem ktory sa tyka mojej priatelky.Je velmi naladova.Chvilku je vsetko v pohode a za chvilku sa sprava dost odmerane.V poslednom case sa to dost strieda,mozno je na nu aj vacsi tlak ako inokedy ale aj tak si myslim ze je to velmi prehnane.Viem ze niekedy povie aj to co nechce ale bol by som velmi rad aby bola taka ako predtym.Lubim ju aj ked je takato ale predsa je to s nou taksie.Ako jej nejako pomoct aby nebola taka naladova aby bola o trosku stastnejsia?

korzo_

my sme sa uz par krat o tom hadali ale teraz naposledy sa ona ospravedlnila a povedala si ze je naladova.Ja som jej povedal aby mi kludne povedala pricinu tej nalady ze sa jej pokusim pomoct.Spravil som dobre nie?Niesom si isty ci mi to povie lebo bola istym sposobom velmi sklamana par krat tak sa mozno boji byt otvorene.Ale povedala ze casom to snad pojde.
S tym menzesom kolko dni pred nim ju moze drzat taka nalada?
A este by som sa chcel spytat co je to ta "ponorkova choroba" vo vztahu?

manilka

skus si odsledovat, ci je to stale alebo to je pred menzesom.
napr. ja mam pred menzesom desivu povahu, vsetkych obvinujem, je mi do placu, vsetci mi zrazu ublizuje, som urazliva. ked dostanem menzes, vsetko sa zrazu zmeni.
Ak je to ozaj len v tomto obdobi, strc hlavu do piesku a prezi.
Dobre je ju na to upozornit. Raz mi moj muz povedal, co si taka nervozna, nemas pred kramami ?? Vtedy som si to akosi naplno uvedomila a ked to na mna pride, poviem si, klud idu kramy a sa trochu kontrolujem.
Ale nemusi to byt v tvojom pripade.Mozno ma z vasho vztahu ponorkovu chorobu.

emily102

neberie tvoja priatelka náhodou hormonálnu antikoncepciu??..lebo to može byť hlavným spúšťačom ...a hlavne zmeny nálad a depresie...

radana

Ona takto riesi stresove situacie,ale ked jej ukazes spravnu cestu,verim,ze si aj sama vsimne,ze takto svojmu okoliu ublizuje.Drzim palce :)

kaapo

Urcite by si sa nemal robit,ze sa nic nedeje a tebe to vyhovuje.Povedz jej,ze sa ti nepaci,ked si na tebe vylieva zlost,ze ty si tu pre nu aby si jej pomohol a nie aby este tebe ublizovala len preto,ze zrazu zmeni naladu.Ked sa uz teraz takto sprava a nezvlada dobre stresove situacie,tak ani casom sa to nezlepsi,ju to neprejde,bude to brat za normalne takto riesit situacie.Urcite by si jej to mal povedat,aby sa v takych situaciach kontrolovala...Myslim to v dobrom...

lucka

skus vydrzat a podporovat ju, a rozveselit mozno, mne to pomaha, ja som tiez taka naladova v poslednom case, vela stresu, skuskove obdobie, priatel je daleko odo mna, a ja si vylievam zlost na nom, nehadame sa, len sa s nim jednoducho nedokazem bavit, tak sa s nou porozpravaj a vydrz prejde ju to