PROBLEM: EROTOGENNE ZONY

Príspevok v téme: PROBLEM: EROTOGENNE ZONY
erotka

Mam taky maly "problemik"...totiz,ako to opisat..mam priatela,a ked sa spolu laskame on je citlivy na dost veci!Teda vela veci ho vie dostat do varu..krk..a ked mu drazdim bradavky..hotovy je z toho:P mne krk nic nerobi..a ani bradavky..nic..a pritom ma totalne vzrusuje uz len pohlad na neho a mam strasnu chut!Moze sa stat ze jednoducho som v takej faze cyklu,ze moje bradavky na sexualne drazdenie nejak specialne nereaguju?Teda,postavia sa a stvrdnu ale nic extra orgazmicke necitim..co mam robit?Kde su tie zony??Ja uz fakt nechapem..a trapi ma to!!

cattarins

Mna tiez velmi nevzrusuje, ked sa partner venuje mojim prsiam... Ale zato ked ma zacne zozadu bozkavat po krku a ramene, alebo mi pohladka brusko, to je nadhera:D

jeeej

Mne bola dráždenie bradaviek vždy skôr nepríjemné. No a po dojčení môjho syna sa všetko zmenilo. Teraz mi to robí neskutočne dobre a manžel sa zo začiatku aj zľakol, keď som to od neho žiadala, pretože pred otehotnením som to teda nemala rada ani náhodou.

chiconyvv

A ja ze som uz na svete sama :D :D :D mna dokonca nevzrusuje ani oral..teda..je to fajn, zvlhnem aj vsetko..ale zeby sa mi od vzrusenia krutila hlava..to nie :D :D asi som odsudena na nic necitenie pri sexe :D:D

vuta

AHOJ EROTKA ASI NIE SI SAMA AJ MNA VIAC VZRUšUJE KED SA POZERáM NAPR.NA FILM AL.NA PARTNERA A KED K ,TOMU, DOJDE AKOBY BOLO VšETKO VZRUšENIE PREč JA NEVIEM číM TO JE ASI SME NA TýCH CHLAPOV PRíLIš DOBRé CHCEME ABY SI TO UžILI A NáS ROZPTYľUJE TOľKO VECí OKOLO, žE SI TO SAMé ANI NEUžIJEME ,ALEBO SA NáM MOžNO VšETKA KRV NAHROMADí ,TAM DOLU,? chLAPI TO MAJú JEDNODUCHšIE NEMUSIA SA Báť žE ZLYHá ANTIKONCEPCIA A OTEHOTNEJú MOžNO NáS žENY ROZPTYľUJE VEľA VECí A OBáV MY PROSTE MUSíME MAť TOTáLNU POHODIčKU ABY SME SA MOHLI NA TO SúSTREDIť.