Ako si mam natupirovat vlasy?

alexis888

dnes je 13.3. a idem si dat natupirovat vlasy . moja mam je kadernicka ale newe ci sa to bude dat moct rozcesat bojim sa ze si budem moct potom ostrihat vlasi a velmi sa bojim co us skusim to a neposkodia si mi?

xyzz

Anett - samozrejme. vlasy majú na povrchu šupinky a keď si budeš tupírovať, pôjdeš do protismeru tých šupiniek, tie sa ti "postavia" a máš po všetkom lesku vlasov + sa ti budú dosť lámať

sheiilaxcore

ja si tieš tupírujem vlasy..uš asi..mm...2 roky...a nemám ich welmi zničené...sú celkom w pohodéé :D

tinulik24

ja začínam spredu - od ofiny - zoberiem pás vlasov, natupírujem hustým hrebeňom, zalakujem a prehodím dopredu - k tvári. Takto postupujem až po temeno- resp. viac dozadu a potom všetky vlasy naraz prehodím dozadu. Potom ešte jemne natupírujem boky aby to nevyzeralo všelijako kockato a upravím pekne dohladka. Nakonie zalakujem.

tinulik24

...všetko je geneticky dané. Ja používam tužidlo už niekoľko rokov a lupiny som nikdy nemala. Tiež si ich už niekoľko rokov - cca 8 rokov - tupírujem - a to každý deň. A mám vlasy stále rovnaké (nemám ich bohvieako kvalitné ale tupírovaním som si žiadnu zmenu k horšiemu nevšimla). Používam však aj balzam a raz týždenne masku aby mali ako-takú výživu.

ElleBelle

to je podla mna blbost ze sa vlasy tupirovanim nicia...nosim scene ucesy uz asi rok a stale mam pekne zdrave vlasy:) tupirujem kefou,citala som ze s nouu sa menej nicia...no a ked natupirujem pramen vlasov tak to trochou laku zalaujem pri koncekoch a dobre to drzi aj cely den:D jo a z tuzidla sa robia lupiny tak by som to neprehanala...:P

princeSs_L

Nechapete :D oni si chcu tupirovat vlasy :D sak emo ne ?xDnavody ako na to najdete aj na youtube, ked si do vyhladavaca zadate napr.: how i do my emo/scene hair...alebo..How to do this hair..atd :Dpotrebujes na to : tenky hreben..taky maly uzky a ma vela zubov :D..a na konci je taky tenky :D..alebo si mozes kupit kefu..alebo tu kefu co as s nou susia vlasy :D..potom musis mat tuzidlo abo lak :D..najlepsie got2b alebo BAD HEAD...ale bad head som zatial nevidela v ziadnych drogerkach D: a asi setko :D a musis mat vlasy na postupku :D ianc to nieje ono :D