Neviem sa spravit ani ked si to robim sama...ci?-sex

Príspevok v téme: Neviem sa spravit ani ked si to robim sama...ci?-sex
jujuj

Tak zacnem....proste xalan ma nevie spravit,,,tak som sa skusala sama, lebo sama viem co ma najviac zvrusuje atd. Mno skusila som sprchu, najprv som citila dobre vzrusenie,,klitoris sa mi poriadne zvacsil a o xvilu prislo neco uzasne,,jujuj...taky pocit ze ako keby mi isiel prasknut klitoris,,,mno take riadne bitie..ale kedze by to bol orgazmus tak by mal pretrvavat aj kebyze odsuniem sprchu na bok,,,mno a ked som ju odsunula tak nic...len ked liala na klitoris...mno a kedze hovorite ze to urcite budem vediet ci to je orgazmus,,,tak vam poviem ze ja vobec neviem...mno a potom som cela pokracovat dalej,,,ale klitoris bol taky scitliveny ze som nemohla pokracovat,,pri dotyku sa mi roztriasli nohy,,a nevem ci to je spravne...a prestne to iste aj ked som sa robila rukou a tak...poradte plosim,,,co je to so mnou?? je to normal ci?

:-Pbebe

fuxant alias chiozsy ved mas 20 rokov tak netrep ze si s tolkymi sulozil darmo mas modelingove fotky v albumoch aj tak niesi az tak pekny zeby si tolko dievcat ohuril ved si sami jebak draplava tvar... hm nic moc ja by som ti nedala...

:-Pbebe

kikuska cmuk ci co si ty alias kristy1379 na azete :D ved mas len 10 rokov ty co tu stvaras? prsty do zadku si pchat a inam?

me for me

ja som sa teda este tiez nikdy nespravila ale predstieram to,pretoze moj drahy bol vzdycky z toho hotovy ked som sa nespravila a po zbytok dna sa s nim uz nedalo rozpravat..ale ja si to viem uzit aj bez orgazmu,vacsinou som unavena po sexe aj bez orgazmu..

ciluska

skús produkt maca.....zintenzivnuje sexualny pozitok...mozno ta to rozdrazdi....
slusny vyber maju na grren-collection.eu

kkikuska cmuq

ja som sex nemala ale cela by som mat ale ja newem ako na to a newem si dat prst do posvy a boli to strasne minule som si ho dala ale do zadku

fuxant

nom takze baby jeden recept...na multi orgazmus je to overene u 80 % bab sa to da spravit tak ze: klasika zozadu nech si lahne dievca nohy da k sebe a pani jednou rukou na klitoris ked neviete kde je tak si kliknite na google . a druhu ruku na bradavku a este jazyk do ucha pokial temate rady oslintane uško tak iba bozkat na šiju krk chrbet a ine citlive partie... ked sa nepodary orgazmus treba skusat viacej krat telo si musi na taky extrem zviknut a sviečky ešte neni su zle dievča musi byt MAXIMALNE uvolnena pozor neskušat opiti oddaluje to orgazmus... ked sa niekomu podary moj plan . budem rad ze som vam mohol pomoct (: mozete napisat aj mail... to to je moja overena skusenost a uz som sa asi vyspal asi cez 40 dievcat... (: a zvetsa to pomohlo niekedy nie ... musite mat hlavne fantaziu a nehu ...(:cawes chiozsy@azet.sk