co by ste im urobili??

Príspevok v téme: co by ste im urobili??
propan

caute mam takyto problem moja super dobra kamoska mi uz dlhsie hovorila ze mi musi neco povedat odhodlavala sa na to asi dva mesace, povedala mi ze ju pred pol rokom znasilnili nejaky dvaja debili, ktorych pozna z videnia a som presvedceny ze tito hajzlici kery maju spolu 190 kg ublizia ezbrannemu 60 kg dievcatu sa mi chce z toho plakat kvoli nej, ale tim hajzlom to chcem spocitat riadne co by ste vy robili na mojom mieste myslim ze policia je blbost a aj tak nic neurobia

[zruseny12]

ale nechapes,ked su taky mozeu jej znovu ublizit a ked nie policia tak kde chces ist,tiez som za spravodlivost,ale rozmyslaj ze sa jej mozu zasa pomstit,na to nemyslis?

propan

ona sa ich boji maju v tom meste kde zije vplyv ale ja nechcem sa tu hrat na hrdinu ale myslim si ze mam lepsie kontakty a myslim si ze keby to niekto urobi vasej zene alebo priatelke alebo kamaratke tak by ste sa na to pozerali inak,to dievca ma traumu na cely zivot Boze ludia a zabudnut na to?? ked to urobili jej mozu znicit aj dalsie mlade zivoty alebo ich ponicit tych hajzlov treba zastavit a nie na nich zabudnut, poreberte sa prosim

lenik

kolko ma ona rokov? a preco by to bola blbost? je to hrozne ale myslim ze nieje dobre sa do toho rypat a "cracat" niekomu odplata ich neminie no neviem ci je to v tvojej kompetencii ;)