schudnut z brucha.... ovladanie chuti na jedlo...

Príspevok v téme: schudnut z brucha.... ovladanie chuti na jedlo...
keira.15

ahojte...mam 15 rokov a mam ten problem ze vlatne nie som tucna..meriam 169 cm a vazim 55 kg..lenze mam strasne tucne brucho ...a je to asi tym ze stale jem..jednoducho sa neviem zastavit...a jem aj vecer respektive v noci...v pase mam obvod skoro 80 cm.,...inak nie som tucna ruky mam chude uplne minimalne prsia...

mama povedala ze mam roztiahnuty zaludok tym ze stale jem..lenze aj teraz..dnes som toho zozrala uz kopu a stale by som si nieco dala..ako sa mam prinutit nejest?..popripade ake cviky na brucho su najlepsie?...dakujem velmi pekne ...

Iveta Michael

keira 15 ! Ja som presvedčená že Tebe teraz nijaké cviky nepomôžu a ani by si nebola schopná začať cvičiť,doporučujem Ti vyhľadať psychiatra lebo tie záchvaty ,,obžerstva,,signalizujú rozhídzanú psychiku a aby si neskončila ako bulimička...prepáč,ale ja to tak vidím preto taká reakcia.Mám jednu kamošku ktorá toto robila a skončila v nemocnici na psychiatrii lebo sa prestala kontrolovať a začala vracať a nespávať atď.

zakusok

:-D kurva to co tu je:-Ocital som si to tu a jediny co ma pravdu je MARTYN!akurat z tou genetykou sa trosku robi mudri:-)ale nie sorac:-)..pane boze sak ked chcete schudnut tak obmecte jedenie a behavajte ako najviec to pojde..ja hrvam 12 rokou fudbal a teda z tukami som problemi nemal..tak radim behat a behat a hlavne behat ale pravddaze aj cvicit a hlavne co???no nepapat tolko moc..dakujem za vipocutie mojho prispevku...zbohom a vela zhodenych tukou:-*

evulaaa

ked uz je tu takato tema..ja mam uz asi 3 roky 169 cm a 53 kg...postavu v pohode ale trocha vecsie brucho.uz som aj zacala cvicit..poznam nejake cviky,lenze mne ide o stravu.. co jest,kolko sa ma cakat pred a po cviceni atd.a viem ze sa ma jest aj pravidelne..ale to jeu mna problem.ide mi hlavne o stravu.vie niekto poradit?

veronika

ahojte mam strasne tucne brucho prosim pomozte my!!!!!!ak poznate nejake cviky co by my pomohli schudnut tak my napiste pls.
??????????

Martin_242

Ak to vyznelo povýšenecko-agresívne, v tom prípade ponížene-krotko prosím o odpustenie :)
A neber to tak, ja tu trošku aj srandujem a toto je taký môj spôsob.
Dobrú noc Ti prajem!

evcca

no, nebudem sa hadat, skusim si to pozriet, vzdy sa niecom naucim, a to je fajn. sorry, ale tvoj mimoslovny prejav slov je mierne agresivny. pre lepsie vysvetlenie- podton tvojich slov je agresivno-povysenecky. moj dojem. upozornit niekoho na chybu sa da aj menej okazalo. idem prehrabat fyziologiu od svorca.