schudnut z brucha.... ovladanie chuti na jedlo...

Príspevok v téme: schudnut z brucha.... ovladanie chuti na jedlo...
keira.15

ahojte...mam 15 rokov a mam ten problem ze vlatne nie som tucna..meriam 169 cm a vazim 55 kg..lenze mam strasne tucne brucho ...a je to asi tym ze stale jem..jednoducho sa neviem zastavit...a jem aj vecer respektive v noci...v pase mam obvod skoro 80 cm.,...inak nie som tucna ruky mam chude uplne minimalne prsia...

mama povedala ze mam roztiahnuty zaludok tym ze stale jem..lenze aj teraz..dnes som toho zozrala uz kopu a stale by som si nieco dala..ako sa mam prinutit nejest?..popripade ake cviky na brucho su najlepsie?...dakujem velmi pekne ...

Martin_242

Och, chúďatká, je to strašné!
Neviete sa prestať obžierať ale chceli by ste schudnúť?
A aeróbne aktivity sa vám tiež nechcú robiť, tak je lepšie si sadnúť na zadok a pekne sa natlačiť sladkosťami.
Och, ako vás ľutujem, život je k vám tak krutý!
Nejde schudnúť len tak, že si pomyslím "CHCEM", dokonca treba preto aj niečo spraviť!
Neuveriteľné, aká to hrôza!
Rýchlo, rýchlo, šupnúť si nejakú čokoládu a nariekať, že to chudnutie nejako nejde a nejde...
Tomuto stavu ja hovorím extrémna lenivosť typická pre väčšinu obyvateľstva.

petussska

ale dobry je cvik ze si lahnes na chrbat a dvihnes spolu obe nohy do 90 stupnoveho uhlu a potom naspat ale uplne ich nepolozis a znova dvihas. a to opakujes asi 20 krat po takych 3 seriach. len sa aj ja musim prinutit cvicit to kazdy den

petussska

ahoj! ja mam taky isty problem ze priberam do brucha a neviem si odvyknut od jedenia sladkosti. v pase mam asi 67cm, chcem schudnut asi take tie 3-4 cm. neviem ako mam prestat tolko sladkosti, raz cez prazdniny som aj malo sladkosti jedla, celkom zdravo a vecer som skakala a robila brusaky a masaze brucha. aj som videla trosku rozdiel ale potom jak som zacala chodit do skoly tak sa to vratilo do normalu:(

keira.15

aale na to nemam peniaze...a rodicia by mi na to nedali povedia pozri sa okolo seba tu mozes behat a zadarmo:D..ach jaj..ja skusim dnes pokusne vydrzat aj ked neviem ako..

eleni

fuuha, tak ti poviem ze si stastna ze tolko jedla ti ide len do brucha - do pasu...
ja by som bola uz gula..
a ked ti vadi ze na teba pozeraju tak chod do posilky, tam behaju vsetci :) daj si na uvod beh, potom seriu brusakov a nakoniec si daj este bike alebo stepper.. :))

keira.15

co som dnes zjedla?...asi tri rozky dva chleby...dva krat polievku a dva krat cestoviny...keksiky...dalsi rozok...spagety...puding...a to je vse ..aspon dufam..

keira.15

nad tym behanim som uz dlho rozmyslala ale ked ja mam taky cudny pocit ze na mna vsetci pozeraju ked bezim..viem znie to debilne ale je to tak...a to mi vezme uplne chut...

keira.15

no ved to:(
aj teraz..dnes som toho zjedla uz dost vela...tak akurat aby som bola najedena aj viac mozno...ale stale len myslim co si dam...asi som uz zvyknuta alebo ja neviem..neviem si predstavit ako vydrzim este kym pojdem spat....pijem vela vody uz dlho ...ja sa snazim ale uz to vidim..o deviatej sa na to vykaslem a pojdem si nieco spravit do kuchyne...:(