GIGOLO a sen zeny

ZyxerkA

preto, lebo si zacala reagovat Ty na moje, a utocit na mna... a ako vidim, momentalne uz aj nadavat a spamovat. citujem - ,,a nepisala jak brzda dvakrat do tej istej temy,, - pises sem ovela viac ako dvakrat, ale to je vedlajsie.. proste a nehaj na pokoji, ok? dakujem za pochopenie.. nikto Ti nekazal komentovat moje prispevky...

lucynka - preco sa opakujes? ja som Ti uz na Tvoju spravu odpovedala...

lucynka

ZyxerkA..SWINGERS NEPOVAZUJEM ZA NEVERU ALE IST DO TROJKY SO SVOJIM PRIATELOM TO TEDA NIE..NA TO BY SOM HO NEMOHLA LUBIT ABY SOM SA MOHLA PRIZERAT AKO SI UZIVA S INOU ZENOU ALEBO VIDIET CO S NIM ROBI KEBY TO BOLO NAOPAK-AKO JA S INYM CHALANOM...A NAOZAJ POZNAM LEN BABY KTORE SA DAJU NAZVAT STETKY KED LEN TAK S HOCIKYM IDU DO TROJKY..

mnaauu

za chalana by som sa urcite nevydavala, a nepisala jak brzda dvakrat do tej istej temy nie som schizac - myslim ze to ja viem najlepsie,

mnaauu

prepac ale som cely den za comom a robim za nim nieco, tak sory ze nejaky druhy je tu tiez zarovno so mnou ,ak si taka mudra a prezierava zisti IP adresy a neprud ze sme ta ista osoby robis tym zo seba kravu nic ine

ZyxerkA

velmi zaujimave ale je, ze ,,to co,, a ,,mnaauu,, - Vy dvaja pisete v rovnakych, na vlas presnych casovych intervaloch... =;)

ZyxerkA

jediny, kto chce byt stredobodom pozornosti, si tu Ty, vzhladom, na Tvoje prispevky.

a druhy krat Ta pziadam- tie oslovenia na moju adresu si laskavo odpusti !

Nazor- ten viem prijat bez akychkolvek namietok, no je rozdiel napisat svoj nazor slusne, a napisat ho tak, ze nim ponizujes a urazas inych ludi.

mnau - ,,a urcite by som sa ako somar nehadala na debilinach ako vy dvaja, -- prave to uz hodnu chvilu robis...... =;)

ano, a o tych zenach, ktore idu naozaj s hocikym, som pisala, na tie mam podobny nazor ako Ty.
No tak isto existuju zeny, ktore maju dlhodobych sexualnych partnerov.

lucynka

ZyxerkA..SWINGERS NEPOVAZUJEM ZA NEVERU ALE IST DO TROJKY SO SVOJIM PRIATELOM TO TEDA NIE..NA TO BY SOM HO NEMOHLA LUBIT ABY SOM SA MOHLA PRIZERAT AKO SI UZIVA S INOU ZENOU ALEBO VIDIET CO S NIM ROBI KEBY TO BOLO NAOPAK-AKO JA S INYM CHALANOM...A NAOZAJ POZNAM LEN BABY KTORE SA DAJU NAZVAT STETKY KED LEN TAK S HOCIKYM IDU DO TROJKY..

mnaauu

TAK SI NEMYL POJMY S DOJMAMI A NEPRIROVNAVAJ MA K NIEKOMU KTO NIE SOM VIEM DOBRE KTO SOM" a urcite by som sa ako somar nehadala na debilinach ako vy dvaja" JE TI TO JASNE STARA LADY

to co

a ked mas zyxerka tak daleko od toho dietata, tak sa tak aj spravaj a prijmy nazor druheho cloveka, ktory absolutne ale absolutne nenarazal len na teba, alebo mozno chces byt len stredobodom? :) pekny den pusa...