Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Testosteron

Lobogo500

Zdravím všetkých.
Mozno to sem nepatrí ale tam kde to patrí mi poradit mozno chcú mozno nie ale robia si srandu s toho.
Skúsil som AS a pokazil som si zdravie.uplne som odpálil testosteron a chcem ho naspet prírodnou cestou a nie s AS.tie už nikdy viac.
Vie mi niekto poradit ako najrýchlejšie obnovy vlastný tst?chcem naspet svoj súkromný život

Gumolo

Hladina testosteronu sa da doplnit bud samotnym testosteronom pri jeho poruche...predpise ti ho lekar alebo dakym doplnkom napriklad Erexus je velmi dobry cenovo alebo clavin

Laird Igi

Cus,pekne prosim o reakciu.Skusal som vsetky doplnky aj som si pichal Nebido 1g ,ale nic a nedarí sa mi zvysit tst.Snivam o hladine 35mg/denne trvalo.PORADITE?

123987Marius

Dobrý deň.Chccel by som sa spýtať že ak by som užival testosteron ,či by mi narástol aj pensi ztoho?

crazy

ahojte, to zmeranie testosteronu je bezplatne? lebo mam 19 rokov a takmer ziadnu bradu a vecsina tuku sa mi uklada na nohy :/, diky

mira

Ak chceš zlepšiť svoju erekciu, dávaj si pozor na sladkosti, ovocie, ovocné šťavy, chemické aditíva a niektoré lieky, alkohol. To sú všetko látky, ktoré sposobujú ochabovanie, uvoľňovanie a zhoršovanie funkcií. V tradičnej strave muži sladkosti nejedávali, a vieme , že bývali do neskorého veku schopní.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.