ako mam schudnut? pls nikajo sa to nehybe

Príspevok v téme: ako mam schudnut? pls nikajo sa to nehybe
ggggg

prosim vas potrebujem schdnut do mesiaca min 5kg... aj viac,ale ako? drzim 13dnovku,tri dni mi vaha nesla vobec dole,dnessomsa prejedla zo zufalstva.. mne je jedno ja aj jest nebudem len nech schudnem.... schudnem aj ked budem napr jest len 3bit nic ine? ci ako to mam dat co najrychlejsie dole? kazdy den aj cvicim na steperry min 20 min a jedine co tak mi narastli stehna.. pomoc :(

tinka228

Ahoj megi 69. Senna je bylinka, ktorú normálne kúpiš v lekárni. Ja by som ale nepovedala, že sa z nej chudne. Ona má totiž len jeden účinok a to že "zabezpečí" defekáciu. A nemala by sa piť stále a často. Ja ju pijem cca raz týždenne lebo mám problémy s vyprázdňovaním. Ona ti vlastne cca do 8 hodín po vypití spôsobí menšiu hnačku. Takže ak by si ju pila vo veľkom mohla by si sa dehydrovať a podľa mňa aj "pokaziť" črevá.

penguinik

Budte radi ako vyzerate....Ja mam 170 cm,85!!kg,a 14 rokov!!chudnem uz pomaly dobreze nie tri roky,no nejde,nejde,a nejde to!prooste to nedokazem,nedokazem.ja uz som fakt zufala....ale akurat si vybavujem odtucnovaciu kuru v kupeloch,tak dufam ze aspon nieco zaberie.

megi 69

Prosím vas,čo je to tá senna,a kde ju kúpim,kolko stojí.ScHUDNEM,KED JU BUDEM PIT.DAJTE MI TO VEDIET PROSIM.

megi 69

Ahojte vsetci,aj ja mam problemy s chudnutim.Potrebujem dat dole aspon 10 kg.Na začiatok stačí 5,ale už naozaj musím,lebo vyzerám hrozne.Moja váha stale bola do 55,najviac už 60,ale to som stale naskočila na 55.Tentoraz sa mi to nedarí,hoci viem,že som na vine ja.Robím 12hod.denne,a potom si dam aj večeru po 19hod.hoci viem,žeby som už nemala.Co mam robit,taka hladna prídem domov,že zjem hocičo.Asi pred mesiacom som bola na črevnú sprchu,to som sa tešila,lebo 2kg šli dole,ale už su naspat.Som z toho smutná.Chcem sa pekne obliekat,vyzerat dobre,ale neviem ako mna to.Verím,ze s pomocou vás sa mi to podarí.Dakujem

ohajoko

Ahojte vsetci,aj ja mam problem s chudnutím,a neviem ako dalej.Robím 12 hod.denne,a ked prídem o 18.30 domov,zjedla by som hocičo.Ale už naozaj by som rada urobila niečo pre svoje zdravie a postavu.Môj šatník je plný,ale nemám si čo obliect.Neviem,ako sa rátajú tie kj,ale potrebujem schudnút na začiatok aspon 5 kg.Je možné,že ked budem menej jest,tak schudnem?A čo,taka malá večera po tej kritickej 18.hodine?Poradte,možno vaším povzbudením sa mi to podarí.

alilien

staciked chcem schudnut apotom spevnit( teda viacej spevnit) cvicit tak 20 minut denne airobic a potom asi 15 minut posilovacie cviky?? staci to?

micro9131

hladovkov nic nevyriesis treba jest pravidelen v rozumnych mnozstvach. Ak to este skombinujes s aerobnou aktivitou tak mas vyhrate. Pre lepsi efektivitu sksu aj nejaky doplnok vyzivy npr. Stacker 3 XPLC garantujem ze za mesiac schudnes 5 kg - odskusal som sam na sebe